■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Beyaz Yemek Odaları

Yazının Tam Başlığı: Beyaz Yemek Odaları
Beyaz Yemek Odaları

Beyaz yemek odaları tercih edenler için beyazın asaletinin sergilendiği birkaç örnek paylaşalım istedik.

Bizim kültürümüzde misafir çok önemlidir, başımızın tacıdır. Hatta kutsaldır, evimize gelen misafir, tanrı misafiridir. Onları ağırlamak için en güzel yemekleri yapar, en şık masaları hazırlarız. En başta kendinizi, sonra da misafirlerinizi daha iyi ağırlamanız için en şık beyaz yemek odaları seçimlerimize bir göz atın.

Beyaz Yemek Odaları Seçimlerimiz

İşte size bir fikir vermesi açısından beyaz yemek odaları arasından seçtiğimiz, başta kendinizi sonra da misafirlerinizi daha iyi ağırlamanız için en şık beyaz yemek odaları:

2-William-Sonoma beyaz yemek odaları

Romantik Yemek Odası

Kırmızı ve beyaz renkler ile romantik masalar hazırlayabilirsiniz. Tek tek sandalyeler yerine masanın bir kenarına ikili yada üçlü bir kanepe harika bir fikir.

3-Country-Home beyaz yemek odaları

Beyaz Yemek Odaları ve Beyazın asaleti…

Bu beeeembeyaz masaya uçuk pembe mumlarla ve çiçeklerle sıcacık bir hava katılmış. Avizeler tek kelime ile harika, bundan daha romantik bir yemek odası düşünemiyorum.

4-Harvest-Moon-Furniture-Company

Romantik Yemek Odası

Kırmızı, yeşil ve beyaz. Küçük abajurun loş ışığı… Eeee artık arkadaşlarınızı çağırıp hoş sohbetler etmek size kalmış.

5-housetohome

Lila Yemek Odası

Beyazın yanında lila tonları çok güzel, avizeye söyleyecek kelime bulamıyorum.
Lalelerin narin görüntüsü ile uçuş uçuş bir yemek odası.

6-Style-at-Home-

Yemek Masası

Biraz modern, biraz klasik. Bu karışım her zaman çok hoşuma gidiyor.

Yemek Masası Modelleri

Hemen hemen aynı masanın değişik bir kullanımı. Daha modern çizgilerde ve kahve tonlarıyla vurgulanmış.

Beyaz Yemek Odaları

Yemek Masası

Favori sandalye modellerimden birisi. Halı çok şık. Masanın üstünde ki tüyler çok iyi fikir, hatta bence renkli de olabilirler.

9-Robyn-Karp

Yemek Odası

Siyah ve beyaz. Avizenin yuvarlaklığı masayla hoş bir bütünlük sağlıyor.

Beyaz Yemek Odaları

Retro Stil Yemek Odası

Retro stili çok şık bir yemek odası. Lamba ve duvar kağıdı, dekorasyonu çok güzel tamamlamış.

11-Francesco-Lagnese

Mavi Yemek Odası

Tek kelime ile harika bir masa. Yerdeki çiçek çok şık duruyor. Perdenin modeli odayı maviye boğmadan çok güzel bir geçiş sağlıyor.

Konuyla ilgili şu yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Masa Örtüsü Modasında Son Trendler

Yeni Trend Şık Masa Örtüleri

Yuvarlak Yemek Masaları

Modern Yemek Odaları

Yazlık Yemek Odaları

——————————————-

Beyaz yemek odaları Beyaz yemek odaları konusunda son trendleri sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

————–

Beyaz Yemek Odaları İçin Gelen Aramalar

Beyaz yemek odaları, yemek odası, yemek odası takımı, yemek odası modası, yemek masası…


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Beyaz Yemek Odaları - -


sitemap -- sitemap

banner