■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Bitki Çayları, 36 Bitki Çayı İçin Kısa Bilgiler – 5

Yazının Tam Başlığı: Bitki Çayları, 36 Bitki Çayı İçin Kısa Bilgiler – 5

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Bitki Çayları, 36 Bitki Çayı İçin Kısa Bilgiler – 5 - -


4 Yorum

 1. Serpil Kurt

  27 Mayıs 2013 at 22:58

  Yazıyı çok yararlı buldum. Bitki çayları gerçekten çok işe yarıyor.

 2. Zehra G.

  13 Şubat 2014 at 13:42

  Bitki Çaylarının faydaları ve bitki çayı çeşitleri hakkında, çok doyurucu bir yazı olmuş. Oldukça bilgilendim, teşekkürler.

 3. Çiğdem Dem

  03 Nisan 2014 at 16:47

  Bitki çayı isimleri bile bilmezdim, şimdi neredeyse bütün bitki çaylarının isimlerini ve ne işe yaradıklarını, neye iyi geldiklerini biliyorum. Tabii sizin bu yazınız sayesinde… 36 Bitki Çayı İçin Kısa Bilgiler yazı serisinin 5 yazısını da okudum, çok yararlı ve bilgilendirici bir yazı, teşekkür ederim. _

 4. Jody

  01 Ağustos 2014 at 16:20

  Hi there, I enjoy reading all of your article. I wanted to write a little comment to support you.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner