■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kiraz sapı çayı ile zayıflama

Yazının Tam Başlığı: Kiraz sapı çayı ile zayıflama

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kiraz sapı çayı ile zayıflama - -


5 Yorum

 1. Nihal Yücesoylu

  23 Şubat 2015 at 18:34

  Ben bu kiraz sapı çayı ile 5 kilo verdim. Gerçekten işe yarıyo. Sabahları aç karnına içiyordum içine de 2 damla limon damlatıp içiyodum. Canım yemek yemek de istemiodu suda kaynatıp kapağını kapatıyodum demlensin diye zaten kırmızı bir su oluyo.

 2. Ayşe Köse

  23 Şubat 2015 at 18:41

  Ben de çok yararlı olduğunu duymuştum daha önce ve kiraz saplarını hiç atmam biriktirip kuruturum ve kışın bitki çaylarının içine karıştırarak kullanırım. Öksürüğe iyi geliyor.

 3. Asuman K.

  23 Şubat 2015 at 18:45

  Öncelikle bu faydalı yazınız için teşekkürler… Kiraz sapı çayı ödem atıyor diye biliyordum sadece. Yazınızı okuduktan sonra pek çok rahatsızlığa iyi geldiğini öğrendim. Artık ben de kiraz saplarını biriktireceğim.

 4. Serap

  23 Şubat 2015 at 18:53

  Kiraz sapı çayının kilo verdirdiğini bilmiyodum ben onu aneannemin öğrettiği gibi kaynar suda 5 dakika bekletip aybaşı ağrılarım için içiyorum karnımın yumuşadığını şişkinliğin azaldığını ve adet ağrılarımın hafiflediğini söyleyebilirim. 3 4 yıldır her ay özel günlerimde içiyorum. Kiraz sapının pek çok yararı varmış meğer

 5. Ayhan Kaya

  23 Şubat 2015 at 18:58

  Ben kilolu biri değilim. Bu nedenle zayıflama ile ilgili yazıları aslında pek okumuyorum. ailecesağlik.com sitesindeki yazıları incelerden hadi şu yazıyı da okuyayım dedim. Kiraz sapı çayı pek çok rahatsızlığa iyi geliyormuş. Bilmiyordum. Stresi azaltıcı etkisi için özellikle sınav dönemlerimde kullanabilirim. Kiraz sapı çayı tadı nasıl oluyor acaba? deneyeceğim. Bundan sonra bitki çaylarını daha yakından takip etmeyi düşünüyorum. Bilgilendirme için teşekkürler

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner