■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sıfır Beden, Erken Menopoz ve Kısırlık Nedeni

Yazının Tam Başlığı: Sıfır Beden, Erken Menopoz ve Kısırlık Nedeni

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sıfır Beden, Erken Menopoz ve Kısırlık Nedeni - -


4 Yorum

 1. Serpil T.

  15 Aralık 2013 at 02:02

  Sıfır beden olmaya çalışmanın sağlıksız bir takıntı olduğunu açıkça söyleyen bir yazıya ilk defa rastlıyorum. Sağlık konularında bence böyle açık konuşmak gerekir. Başka yerlerde gördüğüm sıfır beden olmak hakkındaki yazılarda böyle açık bir ifade görmemiştim. Sıfır beden olmaya hevesli kadınların çok olduğu bilindiği için, bir çok yerde lafı dolandırıp, zararlı olduğunu açıkça söylemiyorlar. Bence bütün sağlık konusunda olduğu gibi sıfır bedenin zararları hakkında da sizin yazılarınız gibi dobra konuşmak gerekir. Sıfır beden olma merakının sağlığa zararlarını anlatan bu yazınızı çok bilgilendirici buldum, çok beğendim. Hele “sıfır beden olmak güzellik değildir, tam tersine çirkinliktir” diye açıkça yazmanızı çok takdir ettim.

 2. Ercan

  06 Şubat 2014 at 11:43

  Hah şöyle… Sıfır beden olmak ve sıfır beden kadınlar hakkında, benim duygu ve düşüncelerimi dile getiren bir yazı görmek çok güzel. Özellikle şu sözleriniz, artık kadınların kafasına vura vura anlatılmalı:

  “Sıfır beden olmak, asla güzel olmak değildir; tam tersine çirkin olmaktır. Ayrıca sıfır beden olma çabasındaki bir insan, diğer insanlara akıl sağlığının da pek yerinde olmadığını düşündüren, tiksindirici ve çirkin bir görüntü sergiler.”

  Harikasınız. Güzelleşme takıntısını sıfır beden olma derecesine götüren bir kadın, kafayı sıyırmış demektir. Üstelik sıfır beden kadınlar çok da çirkin ve iğrenç görünüyorlar. Sıfır beden = sıfır estetik, sıfır IQ… 🙂

 3. Mustafa

  07 Şubat 2014 at 12:44

  Haha… Sıfır beden kadınlar kısır kalırsa, değişen bir şey olmaz ki… Çünkü sıfır beden bir kadın zaten hamile kalamaz. Neden mi? Eee, hangi erkeğin midesi kaldıracak da o sıfır beden kadına yaklaşacak? Ayrıca diyelim ki midesizin biri çıktı, sıfır beden kadını hamile bıraktı, o beden zaten hamileliği kaldıramaz. Sıfıra sıfır, elde var sıfır.

 4. Hasan

  23 Mayıs 2014 at 03:21

  Yaşlısı genci, şişmanı zayıfı, herkes deli gibi zayıflamak için uğraşıyor. Bu durumda, işi ileri götürüp sıfır beden sakatlığına düşenler her zaman olacaktır. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner