2013 Yılı Herkese Sağlık ve Huzur Getirsin

Ailece Sağlık, Sağlıklı Yaşam Bilgileri Sitesi
Ailece Sağlık.com, Aile Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Bilgileri Sitesi

Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Acı – tatlı anılarla geçirdiğimiz bir yılı daha uğurlarken, umut
ve olumlu beklentilerle dolu bir yeni yıl kapımızda.

Her yeni yıl, yeni umutların yeşerdiği, iyimserliğin egemen olduğu, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmaktadır.

2013 yılının, ülkemiz için ve sizin için, sona eren 2012 yılından daha iyi olması umudu ile; yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diliyoruz.

 


 

Yeni yıl kutlama mesajları:

* Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, son yıllarda yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olsun. NİCE YILLARA!..

* Yeni yıl size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, bolca para, sevgi, başarı ve huzur getirsin. MUTLU YILLAR!..

* Yeni yıl başlarken; yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarpın bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayırın kendinize… MUTLU YILLAR!..

* Yeni yıl bize kutlu olsun… Yeni yıl size de kutlu olsun… Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

* Yaşamınızca güzel yıllar, mutlu yarınlar, sıcak dostluklar hep sizin olsun. MUTLU YILLAR!..

* Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yeni yıl diliyorum, sana ve diğer sevdiklerime…

* Yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

* Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

* Hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2013 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

* Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… MUTLU YILLAR…

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

* Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2013 yılı da böyle olsun, ama hep güzel olsun. Nice Yıllara…

* Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!..

* Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!..

* 2013 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!..

* 2013 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!..

* Yine bir yeni yıl var kapımızda. 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!..

* 2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2013 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yıl sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirsin.  Mutlu Yıllar!..

* 2013 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2012 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle…

* Yeni yıl başlarken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!..

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!..

* 2013 yılında da hiç ümitsiz kalmamanız ve hayallerinize kavuşmanız dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!..

* Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

* Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

* Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sizlere gelsin. Mutlu Yıllar!..

* Yeni yılın size neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, en içten sevgilerimle…

* Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele… MUTLU YILLAR !..


 

yeni yıl Umarım sizin de ruh halinize uygun bir kutlama yazısı bulmuşsunuzdur. Mutlu Yıllar…

Hayatta her gününüzün yeni yıl neşesi ve bolluğu içinde geçmesi dileği ile…
.


İlgili Aramalar:

yeniyıl mesajları, 2013 kutlama mesajı, yeni yıl hazır sms mesajları, 2013-2014 hazır kısa mesajları, yeni yıl kutlu olsun, 2014 hazır sms mesajları arşivi, 2013 huzur ve sağlık getirsin
.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.