■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Danseden Doktor ve Hemşireler

Yazının Tam Başlığı: Danseden Doktor ve Hemşireler
Danseden doktor ve hemşireler

Danseden Doktor ve Hemşireler

Danseden doktorlar konusu da nereden çıktı, diyorsanız; sosyal medyada hızla yayılan bu videolardan birine henüz rastlamamışsınız demektir. Bir çocuk hastanesi ve bu hastanenin koridorlarında müzik çalıp oynayan hemşireler ve doktorlar düşünün… İşte bu videolar son zamanların en çok ilgi gören ve yorumlanan videoları arasında.

Hastanede, hem de bir çocuk hastanesinde görev yapan doktorlar ve hemşireler, hastane koridorlarında dans ederse ne olur? Bu sorunun yanıtını verebilmek için, önce “olay nerede?” sorusunu sormak gerekir. Eğer bu durum ülkemizde olursa, hiçbir gerekçe, danseden doktor ve hemşireler hakkında soruşturma açılmasını önleyemez.

Neyse ki, videomuzun konusunu oluşturan, danseden doktor ve hemşireler, ülkemizde değil, medeniyetin ileri düzeyde olduğu bir ülkede… Bu yüzden, danseden doktor ve hemşireler haklarında suçlama ve soruşturma açılmak yerine, takdir ediliyorlar.

Müzikle tedavi terapilerinin varlığı ve gerçekliği bir yana; özellikle çocuk hastaların hastane ortamında yaşadıkları psikolojik çöküntü, onların iyileşme sürecini de zora sokar. Bu nedenle, onları neşelendirmek ve hastanenin soğuk havasını kırmak gerekir.

Danseden doktorlar videosu

Avustralya’da Sidney Çocuk Hastanesi doktorları, hastanenin koridorlarında ve odalarında bulunan kanserli çocuklara biraz moral vermek, onların hastane havasında psikolojik olarak çöküntü yaşamasına engel olmak için, bu etkinliği gerçekleştiriyorlar.

Hastane koridorlarında danseden hemşireler ve müziğin ritmine uygun oyunlar oynayan doktorlar, hasta çocukları neşelendiriyor; onların psikolojik gücünü yükseltiyor.

danseden doktor İşte danseden doktor ve hemşireler videosu:

.

.
Videoda açıkça görülen, bu uygulamanın hastane ziyaretçileri tarafından beğenildiği yönünde. Genç hemşirelerin ve doktorların, dans ederken amaçlarının ortamı ısıtmak ve neşelendirmek olduğu çok belirgin. Gülerek, neşelerini göstererek ve bunu çevrelerine yayarak oynuyorlar. Oyun sırasında çocuklara dokunuyorlar, onları da oyuna dahil etmeye çalışıyorlar. Çocuklar ölüm korkusu yerine hayata tutunma içgüdüsünü; doktor korkusu yerine onlarla oyun ilişkisi içinde olmayı yaşıyorlar. Çocukların anne ve babalarının da bu uygulamadan memnun oldukları açıkça görülebiliyor.

Danseden doktor ve hemşireler videosu sosyal medyada paylaşıldığında gelen yorumların çoğu, “bu olay ülkemizde olsa, kesinlikle soruşturma açılırdı” noktasında birleşiyor. Bu düşündürücü durumun değerlendirmesini, okurlarımıza bırakıyoruz. – Danseden doktorlar –


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Danseden Doktor ve Hemşireler - -


sitemap -- sitemap

banner