Gizlilik Politikası

AileceSaglik.com’da içerik bazlı yazılı ve görsel reklâmlar yayımlanmaktadır. Bu reklâmlar ilgili reklâmveren kuruluşlar tarafından, çerezler kullanılarak ziyaretçinin ilgi alanına yönelik olarak belirlenebilir. Bu nedenle çerezler kullanılabilir.

AileceSaglik.com’da yer alan reklâmlar, üçüncü taraf şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Bu şirketlerin reklâm şirketine verdiği reklamlâr sayfayı ziyaret ettiğinizde elde edilen bilgiler aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. Bu bilgiler kullandığınız cihaz (telefon, tablet, pc…), ekran çözünürlüğünüz, hangi ülke ve şehirden ziyareti gerçekleştirdiğiniz gibi bilgiler olabilir. Ancak bu bilgiler adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız gibi kilit bilgileri içermemektedir.

AileceSaglik.com’da bulunan formları doldurduğunuzda veya iletişim formu aracılığıyla bizimle temasa geçtiğinizde gönderdiğiniz bilgiler, mesajınız, e-posta adresiniz sistem tarafından arşivlenmektedir. Buradaki amaç hizmetlerimizi gözden geçirmek ve sizinle iletişime geçebilmektir.

AileceSaglik.com’da yer alan banner reklâm bağlantıları ve makale sayfalarında yer alan bağlantılardan sitemiz sorumlu değildir ve AileceSaglik.com’un gizlilik politikası, kullanım koşulları bu siteleri bağlamaz. Sitemizde yer alan bir dış bağlantıyı ziyaret ettiğinizde lütfen o bağlantının yer aldığı sitenin gizlilik politikasını okuyun.

AileceSaglik.com’da yer alan bir bağlantıya giden ziyaretçinin tarayıcı verileri içerik kalitesini arttırmak için depolanabilir.

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*