2015 Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

2015 Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiniz ve fiyat araştırması yapıyorsunuz. Piyasada bu konuda çok farklı fiyatlarla karşılaşacaksınız. Ailecesağlık siteniz olarak bize düşen görev de sizin bu konuda en doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamak tabiki…

Lazer epilasyon yaptırmadan önce ciddi bir araştırma yapmalısınız. İnsan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sisteminin Alexandrite lazer olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir ve lazer epilasyon için en iyi cihazı seçmeniz çok önemli bir noktadır.

Fakat, lazer epilasyon için en iyi cihaz da kullanılsa, bu cihazın kullanılış tekniği ve uygulamanın yapıldığı kuruluşun lazer epilasyon uygulama protokolleri elde edeceğiniz sonucu etkileyecektir. Risk almamanızı, tercihinizi detaylı bir araştırma sonucu yapmanızı öneririz.

Sahipleri tıp doktoru olmayan, para kazanmak amaçlı açılan kuruluşlar tıbbi gerçekleri önemsemeden, uygun olmayan cilt ve kıl yapılarında dahi lazer epilasyon yapmaktadırlar. Kalıcı yanık izleri ile mahkemelere başvuranlar, “benim az sayıda olan kılım lazer epilasyon sonrası daha da arttı” diye şikayetçi olanlar son zamanlarda çok artmıştır. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı, sahibi doktor olmayan güzellik merkezlerini kapatma kararı almıştır.

Sağlığınızı ve paranızı riske atmamanızı, lazer epilasyon merkezi seçimi yaparken en önemli kriter olarak sadece bu konuya odaklanmış gerçek sağlık kuruluşlarını seçmenizi öneriyoruz.

Lazer epilasyon konusunda bu önemli uyarıları da yaptıktan sonra gelelim 2015 Lazer Epilasyon Seans Fiyatları konusuna… Lazer epilasyonda fiyatlandırma bölgeden bölgeye, şehirden şehire ve uygulama merkezinin özelliklerine, kullanılan cihazlara göre değişmekle birlikte Türkiye çapında uygulanan 2015 Lazer Epilasyon Seans Fiyatları listesini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları seans başına ve vücudun her iki tarafının toplamı içindir.
Büyük bölgeler (kol-bacak-sırt-göğüs-genital) için ücretsiz kontrol seansı yapılır.
Üçüncü seanstan sonra Lazer Epilasyon için %10 ek indirim uygulanır.
Seyreklik nedeniyle atış sayısı önemli oranda azaldığında indirim uygulanır.

2015 Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Her seansın süresi ne kadardır?

Bu süre lazer epilasyonda kullanılan cihazların özelliklerine göre değişmekle beraber çok hızlı çalışma özelliklerine sahip cihazlarla yüz 5 – 6 dakikada, bıyık 1 – 2 dakikada, bacaklar 1 saatlik sürede lazer epilasyon yapılabilir.

Lazer epilasyon hakkında tüm merak ettikleriniz için; Lazer Epilasyon başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.
Ayrıca; bazı bölge ve şehirlerde uygulanan Lazer epilasyon seans fiyatları ve paket fiyatları güncel listesi için; Lazer Epilasyon Fiyatları başlıklı yazımızı da incelemenizi öneririz.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, lazer epilasyon fiyatları 2015, lazer epilasyon seans fiyatları, lazer fıyatları, ankara lazer epilasyon fiyatları 2015, lazer epılasyon fıyatları, lazer epilasyon paket fiyatlari, epilasyon fiyatları 2015, zayıflama.
.