■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Diş Gıcırdatma Stres Kaynaklı

Yazının Tam Başlığı: Diş Gıcırdatma Stres Kaynaklı
Dişler, ağız ve diş sağlığı

Diş Gıcırdatma Stres Kaynaklı

Stres ağız ve diş sağlığını da olumsuz etkiliyor. Stres diş gıcırdatma ve çene sıkma hastalığına neden oluyor.

Diş gıcırdatma ve çene sıkma, ağız ve diş sağlığını olumsuz etkiliyor. Bu hastalık özellikle 8-30 yaş arasındaki kişilerde daha çok görülüyor.

Diş gıcırdatma, genelde strese bağlı olarak ortaya çıkan bir sorun. Stresin olduğu güncel hayatta problemlere daha yakın olan insanlarda görülüyor. Genelde içsel sorunların dışa atılamaması sonucu bu diş gıcırdatma olayı oluyor. Diş gıcırdatma ve çene sıkma olayı; diş aşınması, dişin dikey boyutunun düşmesi gibi problemlere neden oluyor.

Bu hastalığın tedavisinde kişiler gece ağızda koruyucu plak kullanıyor. Bu plak sayesinde dişin zarar görmesi engellenmeye çalışılıyor. Diş sağlığının ötesinde, bu hastalığın psikolojik boyutu da var. Diş tedavisinin yanında bu hastalara psikolojik destek tedavisi de verilmesi gerekiyor.

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Diş Gıcırdatma Stres Kaynaklı - -


sitemap -- sitemap

banner