■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Aloe Vera Jeli Nasıl Yapılır?

Yazının Tam Başlığı: Aloe Vera Jeli Nasıl Yapılır?
Aloe vera jeli

Aloe Vera Jeli Nasıl Yapılır?

Aloe Vera Jeli Nasıl Yapılır anlatmadan önce kısaca Aloe Vera hakkında bilgi verelim. Aloe Vera kökeni Afrika olan ve kozmetik sektöründe sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Cilde, saça ve diş etlerine oldukça faydası olan bu bitki, alternatif tıpta fazlasıyla bilinir.

Aloe Vera Jeli

Aloe vera bitkisinin yapraklarının altında bulunan bu jeli birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Neredeyse her soruna çözüm olan bu jel sivilceli ciltte, cansız saçlarda, nemsiz ciltte, hassas diş etlerinde oldukça etkilidir. Tamamen doğal olan bu jeli, dilerseniz rahatlamak için vücudunuza masaj yaparak ya da nefesiniz ferahlatmak için yarım bardak suyunu içerek kullanabilirsiniz.

Aloe Vera Jeli Nasıl Çıkartılır?

Aloe vera jelinin çıkartılması sanılanın aksine çok kolaydır. Aloe veranın yapraklarından birini alarak yaklaşık 2-3 cm yukarıdan kesip, içindeki jeli kaşıkla alabilirsiniz.

Aloe vera jeli

Aloe Vera Jeli Nasıl Kullanılır?

Birçok derde deva olan bu jel çok farklı alanlarda kullanılabilir ve oldukça etkilidir.

Aloe Vera jelinin Saçlarda Kullanımı:
Aloe vera jeli saçlarda yıpranmış saçı onarmak ve yumuşatmak için kullanılır. Saçlarınızı yıkamadan önce tüm saça aloe vera jeliyle masaj yapıp kullanabilirsiniz. Aloe vera jeli aynı zamanda dökülen saçlara da iyi gelir ve kepeğe karşı etkili doğal yöntemler arasındadır.

Aloe Vera Jelinin Ciltte Kullanımı:
Aloe vera jeli cilt hastalıklarında sıklıkla kullanılan bir jeldir. Düzenli olarak cilde masaj yaparak kullanılabilir ve etkisi kısa sürede görülür. Aloe vera jelinin aynı zamanda ciltte rahatlatıcı etkisi vardır.

Aloe Vera Jelinin Dişte Kullanımı:
Aloe vera jeli hassas diş etlerine iyi gelen ve nefes tazeleyici özelliği bulunan bir jeldir. Her gün yarım bardak aloe vera suyu içmek sadece diş etlerinize iyi gelmez aynı zamanda vücudunuzu kuvvetlendirip, sindirim sisteminizi rahatlatır.

© AileceSaglik.com
———————————————-


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Aloe Vera Jeli Nasıl Yapılır? - -


sitemap -- sitemap

banner