Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları nasıl belirlenir?

Lazer epilasyon fiyatları seans fiyatı olarak uygulanır. Her seans için ayrı ödeme yapmak gerekir. Uygulama yapılacak her vücut parçası için farklı ücret talep edilir.

Aşağıda lazer epilasyon için ortalama Lazer Epilasyon Fiyatları 2015 gözlenmektedir. Bu fiyatlar aşağıdaki merkezlerin istanbul, Ankara, Bursa, Kayseri, Kocaeli merkezlerinde geçerlidir. Ayrıca kampanya ve paket fiyatlar da vardır. Bu bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lazer merkezleri: Bağdat Caddesi, Bakırköy, Etiler, Acıbadem, Ataşehir, Atakent, Beylikdüzü, Maslak, Levent, Beşiktaş, Bursa, Ankara, Kayseri, Kocaeli, Üsküp

Lazer Epilasyon fiyat listesi, lazer epilasyon seans fiyatları: Alexandrite lazer ve diode lazer fiyatları aynıdır.

Kredi kartına 3 taksit uygulanmaktadır.

KREDİ KARTI YA DA NAKİT ÖDEMEDE FARK ALINMAZ.

Lazer epilasyon fiyatları aşağıdaki kriterler dikkate alınarak belirlenir:

  • Lazer epilasyon yapılacak alanın genişliği
  • Lazer epilasyon yapılacak alan için harcanan zaman
  • Kaç seans lazer epilasyon yapılması gerektiği
  • Lazer epilasyonun doktor kontrolünde yapılıp yapılmaması
  • Hangi şehirde ve hangi ülkede lazer epilasyon yaptırdığınız
  • Yapan merkezdeki cihaz olanakları
  • Lazer ya da Ipl yöntemlerinden hangisinin uygulandığı
  • Hangi merkezde lazer epilasyon yapıldığı

gibi birçok faktör lazer epilasyon fiyatları belirlenirken etkili olmaktadır.

Güncel 2015 yılı Lazer Epilasyon Fiyatları

2015-lazer-epilasyon-fiyatlari

Lazer epilasyon fiyatları İstanbul

İstanbul’da lazer epilasyon fiyatı semte göre ve merkeze göre değişmektedir. Bazen sizi sokaktan çevirip çok uygun fiyatlar teklif edenler olabilir böyle anlamsız ve olası olmayan fiyatlara kanmayınız. Bunun nedeni daha sonra vaat edilen hizmeti isteseniz de alamamanızdır. Ortalama lazer epilasyon fiyatlarını biliyorsanız biraz altı ya da üstündeki fiyatlar kabul edilir olabilir. Fakat extra ucuz lazer epilasyon fiyatları öneren merkezlerden uzak durunuz. Lazer epilasyonda fiyat kadar yaptırdığınız merkezin kalitesi ve güvenilirliği de önemlidir.

Lazer epilasyon fiyatı ne kadardır?

Lazer epilasyon fiyatı en çok sorulan soruların başındadır. Tabi ki fiyatların makul olması önemlidir. Fiyatlardan daha fazla önem verilmesi gereken şeyler var. Bunların başında gitmeye karar verdiğiniz merkez söylenebilir. Profesyonel ekipleri olan merkezleri bulmak zorundasınız.

Farklı lazer tiplerinin bulunduğu merkezleri bulmalısınız. Farklı cilt ve kıl özelliklerine göre farklı lazer tipi kullanılır. Dermatoloji uzmanı ve estetik cerrahi uzmanı lazer epilasyon merkezinin yöneticisidir. Böyle merkezler sizin için en doğru olan merkezlerdir.

Lazer epilasyon amaçlı üç tip lazer kullanılıyor. Bu lazer sistemlerinin hangisinin size uygun olduğuna uzman doktorlar karar vermektedir. Alexandrite, diode ve nd:yag lazerler en çok kullanılan lazer tipleridir. Bu lazer tipleri farklı cilt tiplerinde ve kıl yapılarında tercih edilmektedir. Bu kullanım başarı oranını artırmaktadır. Yan etki oranı ise bu sayede azalmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamaları son yıllarda lazer epilasyon merkezlerinde yapılmakta iken yeni düzenlemelerle uzman doktorların muayenehanelerinde, tıp merkezlerinde ya da hastanelerde yapılabileceği ön görülmüştür.

Görüldüğü gibi lazer epilasyon fiyatından daha önemli kriterler söz konusudur.

Lazer epilasyon ayrıca maliyetli ve teknolojik sağlam alt yapı gerektiren bir uygulamadır. Şimdilerde IPL sistemleri de epilasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bu sistemler lazerlerden daha ucuzdur. Fakat başarı oranları lazerlerden çok düşüktür. Bu merkezlerde bitene kadar fiyat ve kampanyalar sunulmaktadır. Fakat istenilen başarı elde edilemediğinde işlemler yarıda bırakılmaktadır. Bitene kadar ödenen paralar önemlidir ve şirketin sağlam bir yapıya sahip olması önemlidir. Bir zaman sonra para ödediğiniz şirketin ortadan kaybolmayacağının güvencesi yoktur. Bu tip olaylarla mağdur olmuş kişilerle karşılaşılmaktadır. Bu tip bir paket alırken şirketin ne kadar güvenilir olduğuna dikkat ediniz.

Lazer epilasyon kalıcı epilasyon yapan sistemler olarak kabul edilmektedir. Fakat %100 tüy bitirme garantisi verilemez. çünkü en iyi yanıt alınan bölgelerde bile ilerleyen lazer epilasyon seanslarında bir kısım tüy incelip lazerden etkilenmez hal alabilir. En iyi şartlarda bile hedef %100-90 tüy azalması şeklindedir.

İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları

İstanbul’da fiyatlar semte göre ve merkeze göre değişmektedir. Bizim incelediğimiz Daphne lazer merkezlerinin tümünde fiyatlar aynıdır. Semte göre daha pahalı fiyat uygulanmaz. Daphne lazer İstanbul fiyatları yukarıdaki gibidir. Bu merkezlere ulaşmak için www.daphnelazer.com sitesini ziyaret ediniz. İstanbul epilasyon fiyatları uygulama yapılan bölgeye göre belirlenir. İstanbul için önerdiğimiz bu merkezlerde paket fiyatlar da uygulanmaktadır. İndirimli paketler oldukça ekonomiktir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları

Yukarıdaki lazer epilasyon fiyatları Ankara lazer epilasyon fiyatlarıdır. Daphne lazer’in Türkiye’deki tüm merkezlerinde aynı fiyat uygulanmaktadır. Ankara’da bazı zamanlarda kampanya uygulanmaktadır. Ankara’da Daphne lazer merkezine ulaşarak ya da sitesinden mail yollayarak Ankara paket lazer epilasyon fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kayseri Lazer Epilasyon Fiyatları

Kayseri’de diğer merkezlerde uygulanan fiyatlar uygulanmaktadır. Bu merkezde de zaman zaman kampanyalar olmakta ve indirimli fiyatlar uygulanmaktadır.

Lazer merkezleri: İstanbul : Bağdat Caddesi, Bakırköy, Etiler, Acıbadem, Ataşehir, Atakent, Beylikdüzü, Maslak, Levent, Beşiktaş, Bursa, Ankara, Kayseri, Kocaeli, Üsküp

İlgili Aramalar
—————–
lazer epilasyon fiyatları istanbul anadolu yakası , lazer epilasyon fiyatları istanbul avrupa yakası, lazer epilasyon istanbul fiyat, lazer epilasyon fiyatları 2015, lazer epilasyon fiyatları tüm vücut

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, kayseri lazer epilasyon fiyatları, kayseri lazer epilasyon, ankarada lazer epilasyon yapan hastaneler, özel hastane lazer epilasyon fiyatları, şifa hastanesi lazer epilasyon fiyatları, zayıflama.
.