■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Yaz Sonu Saç Bakımı

Yazının Tam Başlığı: Yaz Sonu Saç Bakımı
sac-bakimi-sac-temizligi-sagligi-1

Yaz Sonu Saç Bakımı

Yaz boyunca güneş, kum, deniz tuzu, havuz suyundaki kimyasallar, güneş yağları ve kremleri ile hırpalanan saçlarımız, yaz sonunda iyi bir bakım gerektirecek duruma geliyor.

Hem yaz güneşinin saçlarımıza verdiği zararı gidermek, hem de saçlarımızı kış mevsimine hazırlamak için, neler yapmalıyız? Yaz Sonu Saç Bakımı nasıl yapılır?

Suna Dumankaya açıkladı

Yaz bitmek üzere, önümüzde sonbahar ve kış mevsimleri var. Acaba saçlarımız, bu mevsimlerin şartlarını kaldırabilecek durumda mı? Özellikle yaz boyunca güneşin neden olduğu yıpratıcı etkileri göz önüne alınca, bu soruya olumlu bir yanıt vermek güç görünüyor.

Peki, saçların yaz mevsimi boyunca uğradığı bu yıpratıcı saldırıların etkilerini yok etmek ve yeni mevsime hazırlamak için, kısa ve kolay bir yaz sonu saç bakımı nasıl yapılabilir?

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya, yaptığı açıklamada yaz sonu saç bakımı için gereken kolay formülleri verdi.

Evde hazırlayabileceğimiz basit karışımlarla, saçlarımıza kolayca yaz sonu saç bakımı uygulayabiliriz.
.

Yaz Sonu Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Yaz sonu saç bakımı için Suna Dumankaya’nın verdiği iki karışımın hazırlanması çok kolay. Siz hangisini isterseniz onu uygulayın, ama bu iki tarifi ardarda uygulamanız, çok daha iyi sonuç verecektir.

Birinci tarif, ısırgan otu, biberiye ve karanfil ile hazırlanıyor. Gece yatmadan önce, bir litre kaynar su içine, bir tutam biberiye, bir tutam ısırgan otu ve üç-dört tane de karanfil atıp, çay gibi demleyin. Soğuduktan sonra suyu süzüp, içindeki kalıntıları atın. Elde ettiğiniz toniği saçlarınıza yedirin ve bone veya havluya sarıp sabaha kadar bekletin. Sabah kalktığınızda saçlarınızı yıkayın.

Aynı gün uygulayabileceğiniz ikinci tarif ise, doğal yağlarla hazırlıyor. İki çorba kaşığı zeytinyağı, bir çorba kaşığı biberiye yağı ve bir tatlı kaşığı ceviz yağını karıştırıp; parmaklarınızla ovarak saç diplerinize uygulayın. İki saat sonra saçlarınızı her zaman kullandığınız şampuanınızla yıkayın. Saçlarınız, yaz boyunca yaşadığı yıpranmayı atacak ve kışa hazır duruma gelecektir.

Yaz sonu saç bakımı işte bu kadar kolay


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Yaz Sonu Saç Bakımı - -


sitemap -- sitemap

banner