■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Aşırı Terleme Tedavisi

Yazının Tam Başlığı: Aşırı Terleme Tedavisi
Sıcak çarpması, güneş çarpması, hipertermi, tedavisi, ilk yardım

Aşırı Terleme

Aşırı terleme konusundan bir sorun olarak söz edilse de; terlemek, aslında bir sağlık belirtisidir. Vücudun kendi ısısını düzenlemek, fazla ısıyı ve biriken toksinleri atmak için terlemeye ihtiyacı vardır.

Ancak bazen türlü nedenlerle terleme miktarı fazla olur, aşırı terleme denen bu durum, kişiye birçok yönden rahatsızlık verir. Kendini sürekli olarak ıslak hissetmenin verdiği rahatsızlık yanında, aşırı terleme konusu sosyal açıdan da rahatsız eden bir durumdur.

Ter kokusunun başkaları tarafından duyulması, kişinin sosyal özgüveni açısından istemeyeceği bir durum ortaya çıkarır. Aşırı terleme sorunu yaşayan kişiler, bu nedenle diğer insanlarla bir arada olmaktan çekinirler; toplumdan uzak yaşamaya mahkûm olurlar.

İşte böyle durumlarda, aşırı terleme olayının giderilmesi, yani aşırı terleme tedavisi gerekir.
.

Aşırı Terleme Tedavisi

Aşırı terleme tedavisinden önce, ter kokusunu önleyici deodorantlar kullanmak, pamuklu giysiler giymek, pudralanmak, koltuk altlarını karbonatla ovmak, sık giysi değiştirmek gibi yöntemler uygulanabilir. Bu yöntemlerin yeterli olduğu durumlar vardır, başka birşey yapılması gerekmeden, aşırı terleme olayına rağmen yaşam normal şekilde sürdürülebilir.

Ancak bu yöntemlerin yeterli olmadığı durumlarda, aşırı terleme tedavisi için hastanelere başvurmak gerekir. Hastanede veya özel kliniklerde aşırı terleme tedavisi nasıl yapılır? Aşırı terleme tedavisi için kullanılan yöntemler nelerdir? Bu konularda ayrıntılı bilgiler için [yazının devamını okuyunuz].
.
Aşırı Terleme


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Aşırı Terleme Tedavisi - -


sitemap -- sitemap

banner