Bim 3 Mayıs 2013 Aktüel Ürünler (03.05.2013)

bim aktüel ürünler, ailecesaglik.com

Bim 3 Mayıs 2013 Aktüel ürünler

Bim indirim kampanyası, 3 Mayıs Cuma günü de birbirinden ilginç indirimli ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. BİM Aktüel ürünler listesini 3 Mayıs’ta yine doğru ve en hızlı biçimde sitemizde incelemenize sunuyoruz.

Bim Aktüel Ürünler:

Bim aktüel ürünler her Cuma olduğu gibi, 3 Mayıs 2013 Cuma günü de yeniden belirleniyor. 3 Mayıs Bim aktüel ürünleri, 3 Mayıs 2013 haftasının bim aktüel kataloğunda yer alıyor.

Bim 3 Mayıs 2013 tarihindeki aktüel indirimli ürünlerin neler olduğu açıklandı. Bim 3 Mayıs 2013 broşürü yayınlandı. 3 Mayıs 2013 Cuma günü başlayacak olan Bim Aktüel indirimli satışlar, 10 Mayıs 2013 gününe kadar sürecek. Bim 03.05.2013 BİM aktüel ürünler kataloğu neler getiriyor? Bim’de bu cuma yeni neler var, bu hafta hangi yeni ürünler Bim’e gelecek? Bim bu hafta cuma indirimli kampanya ile neler getiriyor?

Bildiğiniz gibi, bim kampanyalı ürün satışı, indirimli ve aktüel ürün satışları, stoklarla sınırlıdır. Bim 3 Mayıs 2013 – 10 Mayıs 2013 tarihleri arasında satışa sunulacak Bim aktüel ürünlerin listesini altta inceleyebilirsiniz.

.

Bim 3 Mayıs 2013 Aktüel Ürünler Listesi:

.

 

 

Bim aktüel ürünler broşürü

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

.
Bim aktüel ürünler broşürü

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

.
Bim aktüel ürünler broşürü

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

.
Bim helikopter oyuncak aktüel ürün

.
Bim bisiklet aktüel ürünler

.

bim 3 mayıs 2013
Bim ironman-3, Boy:30 cm, organ bölümleri hareketli.

.

Bim 12 ve 16 Jant Bisikletlerin Teknik Özellikleri Hakkında:

Bim 3 Mayıs 2013 broşüründe dikkat çeken ürünlerden biri, iki boy olarak sunulan bisikletler… Bu bisikletlerin teknik özellikleri içinde, HI-TEN KADRO ve HI-TEN MAŞA terimlerinin anlamını bilmek, satın alma kararını verirken önemli olabilir.

Hi-Ten kısacası “çelik malzeme” anlamına gelir. Eskiden tüm bisikletler bu ağır malzemelerle yapılıyordu. Günümüzde de bazı özel bisiklet modellerinde kullanılıyor. Alüminyuma göre daha ucuz bir malzeme olduğundan, düşük bisiklet modellerinde kullanılıyor. Olumsuz yönü, diğer bisiklet modellerine göre oldukça ağır olmaları. Bu nedenle, özellikle çocuk bisikletlerinde kullanılması, yorgunluğa neden olabilir. Modeline göre, 2 kg ile 6 kg arasında bir ağırlık farkı ortaya çıkmaktadır.

Yine de unutmamak gerekir ki bir çok efsane bisiklet hi-ten kadroydu. Teknoloji geliştikçe, zamanla daha hafif malzemeler kullanılmaya başlandı, daha sonra Cro-Moly denilen malzemenin kullanımı yaygınlaştı; yani crom ve alüminyum alaşımı…

Teknik özellikler açısından HI-TEN malzemenin olumlu yanları da var tabii ki… Bir kere, alüminyuma göre çok sağlamdır. Genelde BMX bisikletler ve bazı Freride bisikletler bu malzemeden yapılır. Üst grup bisikletler ise Cro-moly ve alüminyumdan yapılmaktadır (Kaynak-1 / Kaynak-2).

BMX terimi ise, önceleri bir marka iken, daha sonra bu formatta üretilen bütün bisiklet modellerinin adı olmuş genel bir terimdir. Yapısı açısından, gösterilerde uygulanan çeşitli akrobatik hareketleri yapmaya uygun olan bisiklet şeklidir. Bu hareketlerin yapılacağı bisikletin sağlam olması gerektiği kadar, hafif olması da önemlidir. Bu nedenle, yukarıdaki HI_TEN özelliği ile bir açıdan çelişen bir özellik sayılabilir. Zor bir karar, satın almadan önce bisikletin ağırlığını elle tartıp denemek, en iyisi…

Ancak, Bim kataloğundaki bisikletler, küçük çocuklar için üretilen ve iki yanında güvenlik tekerleri de bulunan modeller olduğu için, zaten akrobatik hareketler için kullanılmayacağı da açık.
 

 

İlgili Aramalar:

Bim 3 Mayıs 2013 Aktüel Ürünler, Bim 3 Mayıs 2013, Bim 3 Mayıs 2013 aktüel ürünler listesi, Bim 3 Mayıs 2013 indirimli ürünler broşürü, 3 Mayıs 2013 bim aktüel ürünler listesi belli oldu mu, BİM indirimlerinde bu hafta cuma neler var, BİM Cuma indirimli ürünler bu hafta neler, bim aktüel ürünler kampanyası bu haftanın listesi, Bim 3 Mayıs 2013 aktüel ürünler cuma aktüel ürünleri kampanyası, bim bu hafta neler getiriyor, bu hafta BİM’de neler var

 

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, bim aktüel 3 mayıs, bim 10 mayıs 2013, bim 3 mayıs, 3 mayıs bim aktüel, 3 mayıs bim, 10 mayıs 2013 bim, bim aktüel 3 mayıs 2013, zayıflama.
.

2 yorum

  1. Merhabalar. Bim 3 Mayıs 2013 kataloğundaki aktüel ürünler hakkında bu sayfayı hazırlayanlara teşekkür etmek istiyorum. Bim 3 Mayıs 2013 aktüel ürün çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler vermişsiniz. Bisiklet satın alma kararıma yardımcı oldunuz. _

  2. Bim 3 Mayıs 2013 kataloğu içinde hangi aktüel ürünler geleceğini merak ediyordum. Ama bu hafta Bim kataloğunda ilgimi çeken ürün bulamadım. Neyse ki sizin verdiğiniz güvenli site tavsiyelerinden, Modanisa sitesinde çok güzel ve uygun fiyatlı bir çanta buldum, şimdi onu satın almaya hazırlanıyorum. Tavsiyeniz için size teşekkür ederim. _

Yorumlar kapatıldı.