■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Bim 3 Ocak 2014 Aktüel Ürünler

Yazının Tam Başlığı: Bim 3 Ocak 2014 Aktüel Ürünler
bim aktüel ürünler, ailecesaglik.com

Bim 3 Ocak 2014 Aktüel Ürünler

İşte 2014’ün ilk Bim kampanyası… Bim 3 Ocak 2014… Her hafta Cuma günleri yenilenen Bim indirim kampanyası, 3 Ocak 2014 Cuma günü de birbirinden ilginç indirimli ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bu haftanın BİM Aktüel ürünler listesini 3 Ocak’ta yine doğru ve en hızlı biçimde sitemizde incelemenize sunuyoruz.

3 Ocak 2014 Bim Aktüel Ürünler:

Bim 3 Ocak 2014 aktüel ürünler, her Cuma olduğu gibi, 3 Ocak 2014 Cuma günü de yeniden belirleniyor. Bim 3 Ocak 2014 aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünler kataloğunda yer alıyor. Bim 3 Ocak 2014 kampanyasına dahil olan aktüel ürün fırsatlarını dikkatle incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bim 3 Ocak 2014 tarihindeki aktüel indirimli ürünlerin neler olduğunu burada inceleyebilirsiniz. Bim 3 Ocak 2014 broşürü, 3 Ocak 2014 Cuma günü başlayacak olan Bim Aktüel indirimli satışlar, 9 Ocak 2014 gününe kadar sürecek. Bim 03.01.2014 aktüel ürünler kataloğu neler getirecek? Bim’de bu Cuma yeni neler olacak, bu hafta 3 Ocak’ta hangi yeni ürünler Bim’e gelecek? Bim bu hafta 3 Ocak Cuma indirimli kampanya ile neler getiriyor?

Bilindiği gibi, Bim kampanyalı ürün satışı, indirimli ve aktüel ürün satışları, her hafta olduğu gibi, 3 Ocak kampanyasında da stoklarla sınırlı olacak. Bim 3 Ocak 2014 – 9 Ocak 2014 tarihleri arasında satışa sunulacak Bim aktüel ürünlerin listesini, aktüel ürünler broşüründe, altta inceleyebilirsiniz.

.

Bim 3 Ocak 2014 Aktüel Ürün Listesi:

Homemaxx Elektrikli Dik Durabilen Süpürge — 49,00 TL,
Kumtel Buharlı Isıtıcı — 35,00 TL,
Chef’s 7 Parça Tencere-Tava Seti — 65,00 TL,
7’li Plastik Saklama Kabı — 9,90 TL,
Gürallar Cam Kahvaltı Tabağı — 1,00 TL,
Bayan Angora Bere — 8,50 TL,
Bay-Bayan-Çocuk Kar Eldiveni — 7,50 TL,
Casual Bot — 25,00 TL,
Chef’s Balık Tavası — 14,90 TL,
Nevka-B Denge Oyunu — 12,50 TL,
Disney Fairies Parıldayan Bebek — 18,00 TL,
Chef’s Mutfak Ürünleri — 3,50 TL.

.

.

.

İlgili Aramalar:

Bim 3 Ocak 2014 Aktüel Ürünler, Bim 3 Ocak 2014, Bim 3 Ocak 2014 aktüel ürünler listesi, Bim 3 Ocak 2014 indirimli ürünler broşürü, 3 Ocak 2014 bim aktüel ürünler listesi belli oldu mu, BİM indirimlerinde bu hafta cuma neler var, BİM Cuma indirimli ürünler bu hafta neler, bim aktüel ürünler kampanyası bu haftanın listesi, Bim 3 Ocak 2014 aktüel ürünler cuma aktüel ürünleri kampanyası, bim bu hafta neler getiriyor, bu hafta BİM’de neler var.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Bim 3 Ocak 2014 Aktüel Ürünler - -


sitemap -- sitemap

banner