■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Annelik (Motherhood) Filmini izle

Yazının Tam Başlığı: Annelik (Motherhood) Filmini izle
Annelik Filmini izle

Annelik Filmini izle…

Yönetmen: Katherine Dieckmann
Oyuncular: Anthony Edwards, Cassidy Gard, Minnie Driver, Uma Thurman, Stephanie Szostak
Tür: Yabancı, Türkçe Dublajlı, Dram, Komedi
Yapım Yılı: 2009

——————

Çocuk büyütmenin neşeli olduğu kadar stresli yönlerini açığa çıkaran, çocuk büyüten kadınların, bu uğurda kendilerini nasıl unutabildiklerini anlatan, annelik üzerine eğlenceli bir duygusal komedi…

Annelik (Motherhood) filmini ve diğer bütün sinema filmlerini sinemada izlemenizi tavsiye ederiz. Ancak, vizyonda olmadığı zamanlarda izleyemeyenler için burada paylaştık. Filmi beş parça halinde izleyebilirsiniz. Aşağıdaki 5 videoyu sırasıyla çalıştırıp izleyin. Biri bitmeden diğer videoyu çalıştırmak, bilgisayarınızı zorlayıp, izlemenizi zorlaştırabilir. Bu nedenle lütfen bir videoyu kapatmadan diğerini açmayınız.

Filmin fragmanından oluşan ilk video İngilizce’dir. Filmin izleneceği diğer beş video ise Türkçe seslendirmeli videolardır. İzlemek istediğiniz videonun alttan 1 cm.lik bölümüne mouse ile gittiğinizde, kontrol çubuğu görünür. Videoyu oynatma, durdurma ve ses ayarlama işlemlerini bu çubukta yapmalısınız. İyi seyirler dileriz!

Fragman:

Annelik

Annelik, sonradan öğrenilen bir sosyal davranış biçimi değil, içgüdülerin ve zamanlanmış hormonların sağladığı bir otomatik davranışlar bütünüdür. Sadece insanlarda değil, bütün hayvan türlerinde de, anneler yavruları için kendi yaşamlarını feda edebilir, yavrusu için kendini unutabilir. Bu içgüdüsel davranışlar insanın toplumsal yaşam kalıpları içinde çeşitli komik durumlara da neden olabilir. İşte bu tür olaylardan meydana gelen bir filmi izlediniz.

Filmi beğendiyseniz, şimdi LÜTFEN sosyal medyada paylaşarak, bunu daha çok kişinin izlemesini sağlayınız. Bunun için, tarayıcınızın adres çubuğunda görülen bağlantı adresini kopyalayıp, paylaşabilirsiniz; veya aşağıdaki sosyal paylaşım düğmelerini (Facebook, Twitter gibi) kullanarak bu sayfayı diğer insanlara ulaştırabilirsiniz.

 

İlgili Aramalar:

Full film izle, sinema filmi izle, film seyret, Annelik filmi, annelik filmini full izle, annelik filmi fragman, Annelik izle, Annelik hd izle, Annelik full izle, Annelik Türkçe dublaj izle, Motherhood izle, Motherhood Türkçe dublaj izle

 
 

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, moterhood türkçe dublaj izle, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Annelik (Motherhood) Filmini izle - -


Bir Yorum

  1. Bir Anne

    15 Şubat 2014 at 12:36

    Annelik (Motherhood) filmini daha önce sinemada izlemiştim, şimdi sizin sayenizde yeniden izleme şansına sahip oldum. Gördüm ki, geçen zaman içinde benim filmden çıkardığım anlamlar değişmiş. Anne olmak, toplumdaki ve yaşamdaki rollerimizden sadece biri. Onu bir “meslek” sanıp, mesleğimizin yerini ona vermekle kendimize ve çocuklarımıza haksızlık ediyoruz. Sadece mesleğimizin değil, bütün sosyal yaşantımızın, evliliğimizin, kendi yaşamımızın yerini anneliğe vermek, hiç de sağlıklı bir davranış değil. Annelik, denildiği gibi “kutsal” bir olay, ama anneliği panik içinde, yaşamın tek olgusu olarak görmek de doğru değil. _

sitemap -- sitemap

banner