■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Hakkımızda

AileceSaglik.com’un yola çıkış amacı, Türkçe içerikte oldukça dağınık olarak bulunan ve genel olarak yetersiz olan çeşitli sağlık bilgilerinin; hastalıklar, hastalık belirtileri, kişisel bakım, sağlıklı beslenme gibi konulardaki genel bilgilerin, internet kullanıcısının rahatça ulaşabileceği ve kolayca anlayabileceği şekilde sunulmasıdır.

Bu bilgileri derli-toplu bir şekilde, bir çatı altında toplayarak, ziyaretçilere kullanım kolaylığı sunmayı, yazıların dilinin anlaşılabilir olmasına dikkat ederek her ziyaretçinin aradığı bilgiye daha rahat ulaşmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sitenin genel ilgi alanı içerisine giren konular hakkında hazırlanan makaleler, bu konuda dünyaca bilinen sağlık kuruluşlarından, doktorlardan, hastaların paylaştığı bilgilerden derlenmektedir. Yazılarımızı hazırlarken ziyaretçilerimizi tıbbi terimlere boğmamaya, bilgilerin kolay okunur ve akıcı olmasına özen gösteriyoruz.

Amacımız, her sağlık sorunu için, mutlaka bir sağlık kuruluşuna başvurmasını önerdiğimiz ziyaretçilerimizin; bu başvurudan önce sorunları hakkında belirli bir bilinç düzeyi kazanmalarını sağlamak, belirsizlikten doğan endişelerini giderip, hangi tür sağlık kuruluşlarına başvurmaları gerektiği hakkında bir ön-bilinç kazandırmak ve bunu sağlayıcı bilgilere ücretsiz olarak ulaşacakları bir platform oluşturmak.

sitemap -- sitemap

banner