■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anti-Aging Nedir?

Yazının Tam Başlığı: Anti-Aging Nedir?
anti-aging, yaslanmayı yavaslat

Anti Aging nedir, nasıl yapılır?

Anti-aging, sözcük anlamı olarak, yaşlanmaya karşı tavır almak, yaşlılığı önlemek gibi anlamlar taşısa da; şu andaki bilimsel gelişme düzeyinde yaşlanmayı tamamen önlemek imkânsızdır. Yeterli ömrü olan herkes günün birinde yaşlanacaktır ve bu doğal gelişmeyi ortadan kaldırmak olanaksızdır. Bu nedenle ‘’Anti-aging’’ sözcüğünü, “yaşlanmayı durdurmak, yaşlanmamak, yaşlılığı ortadan kaldırmak, her zaman genç kalmak” gibi anlamlarda kullanmak, doğru anlamında kullanmak olmaz.

Uzun yıllar genç ve güzel kalmak mümkün.

Ancak yine de, buraya kadar olumsuz yönünü belirttiğimiz gerçeğin; bir de “iyi haber” diyebileceğimiz bir yönü var.  Evet, iyi haber, “anti-aging” olayının, doğru anlamda kullanıldığında, bir gerçek olması.  Yâni, anti-aging sözcüğünü “daha uzun yaşamak, ömrü uzatmak, bakımlı yaşlılık, daha uzun süre genç görünmek, daha uzun bir zaman genç olmak, yaşlılığı ertelemek, yaşlanmayı geciktirmek, yaşlandığında çökmemek” gibi anlamlarda kullandığımızda; bugün artık yapılabilen bir çalışmadan söz etmiş oluyoruz.

Günümüzde anti-aging çalışmaları, daha uzun süre genç görünmek, sağlıklı yaşlanmak,  yaşlılıkta sağlıklı olmak ve ömrü uzatmak gibi amaçlara yönelmiştir; çok başarılı sonuçlar da alınmaktadır.

Erken yaşlanma

Yaşı pek ileri olmadığı ve hatta genç yaşta olduğu halde, görünüm, beden sağlığı ve yaşam kalitesi açısından “yaşlı” olan insanlar vardır. Bu kişilerin durumuna, biyolojik bakışla “erken yaşlanma” demek mümkündür. Eğer günümüzde gelişen anti-aging çalışmalarından haberiniz yoksa ve uygulamıyorsanız, 40 yaşında olduğunuz halde kemikleriniz 65 yaşındaki birinin kemikleri gibi olabilir.

Bunun tersi olarak, eğer anti-aging yöntemlerini uyguluyorsanız ve anti-aging ürünlerini kullanıyorsanız,  70 yaşında olduğunuz halde yüzünüz ve vücudunuz 40 yaşında, kalbiniz de 30 yaşındaki gibi olabilir.

Anti-Aging çalışmasına gençken başlayın

Kişisel anti-aging çalışmalarınızdan başarılı sonuçlar almak istiyorsanız, “daha erken” deyip, anti-aging için yaşınızın ilerlemesini beklemeyin. En başarılı anti-aging çalışmaları, genç yaşlarda başlanılan çalışmalardır; yaş ilerledikçe yararı görülür. Ama yaşınız ilerlemişse, daha genç görünmek de yine bu ürünlerle mümkün.

Önce yaşlanıp, sonra geri dönmeye çalışmak değil; gençliğin süresini uzatmak, en doğru yöntemdir. Anti-aging ürünleri kullanmayı, daha gençliğinizde, beslenmenizin bir parçası haline getirin. Yaşlanmanın nasıl olduğu hakkında bilgiler edinip, nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilerek yaşayın.

Anti-aging Bu bilgilerle ve bu anti-aging ürünleri ile, genç olarak yaşayacağınız yılları, normalin iki katına çıkarabilirsiniz.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anti-Aging Nedir? - -


Bir Yorum

  1. Sevgi

    01 Temmuz 2014 at 00:30

    Anti-Aging konusunun sadece “gençmiş gibi” görünmek amaçlı olduğunu sanıyordum. Belki de ilk başlarda böyleydi, bende o izlenim kalmış. Ama şimdi bakıyorum, anti aging çalışmaları gerçekten de yaşlanmayı geciktirmeye ve insan ömrünü uzatmaya yönelik bir rota kazanmış. Bu gelişme, insanlığın geleceği açısından bence çok sevindirici. _

sitemap -- sitemap

banner