■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi)

Yazının Tam Başlığı: Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi)
cilt bakımı, genç görünmek

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi)

Çok doğal ve evde kendi hazırlayabileceğiniz, kırışık giderici bir krem tarifi… Üstelik de piyasadaki kremlerden çok daha etkili… Paça çorbasının yüz cildine faydası…

Özellikle yüzdeki kırışıklıklar için kullanılabilecek bir kırışıklık giderici önerisi…

Dr. Feridun Kunak’ın paça çorbası kremi olarak tanınan bu kırışık kremini siz de evinizde yapıp kullanabilirsiniz.

Paça çorbası yapmakta kullanılan koyun ayaklarında etlerin arasında bulunan yarı şeffaf kolojenler, kaynatma suyu ile birlikte alınıp soğutulduğunda, yüksek etkili bir kırışıklık giderici krem elde edilmiş oluyor.

Gördüğünüz gibi, içerek değil, cilde sürerek kullanıldığı için, aslında buna paça çorbası yerine paça kremi demek belki daha doğru olacaktır.

Zahide Yetiş’in televizyon programında, Dr. Feridun Kunak tarafından gündeme getirilip sunulan bu yöntemi, aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

.

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası – Video:

——————————

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi) İle İlgili Aramalar

cilt sorunları, gençleşme, cilt kırışıklığı, kırışık, kırışıklar, kırışıklık, kırışıklara iyi gelen, paça çorbası, doğal besinler, video, videolu anlatım

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi) sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi) yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve evde kolayca uygulayabileceği bilgilerdir.

Kırışıklara İyi Gelen” Paça Çorbası (Kremi) yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

Kırışıklara İyi Gelen

KIRIŞIKLARA İYİ GELEN
Kırışıklara iyi gelen paça çorbası (kremi) ve diğer şifalı besinler hakkında bilgiler videolu anlatımla sitemizde…

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, paça çorbasının faydaları, paça çorbası faydaları, paçanın faydaları, ayak paça çorbası faydaları, ayak pacanin faydalari, paça çorbasının cilde faydaları, paça suyunun faydaları, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kırışıklara İyi Gelen Paça Çorbası (Kremi) - -


sitemap -- sitemap

banner