Liposuction ile Zayıflanır mı?

Liposuction ile Zayıflanır mı?

Liposuction nedir, nasıl yapılır? Liposuction ile zayıflanır mı? İşte cevabı…

Liposuction sadece kendi başına bir zayıflama yöntemi değildir. O zaman herkes ameliyat olarak tüm kilolarından kurtulsun :)) … Bu tabi ki olağan değil. Ama ameliyat sonrasında hasta mutlaka kilo verecektir. Bunu da inkar edemeyiz.

Dediğimiz gibi ameliyat ile alınacak yağların ne kadar olacağı bellidir. Bu yüzden ameliyat olmadan önce bu belirlenir, hangi bölgeye liposuction yapılacak ise bu da belirlenir.

Ameliyat sonrasında süprizler olmaz. Ameliyat aslında hasta için kolay ve sonuçları oldukça tatmin edicidir.

Liposuction Zararlı mı, Ölüm Riski var mı?

Lioposuction ameliyatının hiçbir zararı yoktur. Ameliyatta eğer bir komplikasyon yaşanmamışsa, ameliyat uzman ellerde sıkıntısız biter. Ölüm riski yoktur.

Tabi ki ecel bu, milyonda bir de olsa teorik olarak, alerji, vücut direnci, gibi bir sorundan ölüm yaşanabilir. Tüm dünyada ve bunca yıldır Türkiye’deki liposuction yani yağ aldırma ameliyatlarında böyle bir ölüm olayı yaşandığı duyulmamıştır. Ancak yapılacak operasyon çok küçük bir operasyon bile olsa, her ameliyatın riskleri olduğu da göz ardı edilmemelidir.

Liposakşın Ameliyatını Hangi Doktorlar yapar?

Liposuction dediğimiz yağ emme işlemini tabi ki estetik cerrahlar yapar. Başka bir branştan bir doktora yaptırmayınız. Zaten yapması da oldukça zordur.

Medikal estetikçiler diye adlandırılan kısımdan insanlar da hangi sertifikası olursa olsun, eğer doktoru geç, estetik cerrah bile değil ise, yanına bile yaklaşmadan uzaklaşın.

Çünkü bu işler öyle “çekirdekten yetişmeyim, süper bu işi biliyorum”larla olmaz. Bu yüzden bir estetik cerraha başvurmadan ameliyat olmayın.

liposuction ile zayıflanır mı? Liposuction ile ilgili aşağıdaki yazılarımıza da göz atmanızı öneririz.

Liposuction Nedir, Nasıl Yapılır?

Liposuction Fiyatları – Liposakşın Fiyatı

————————————
Telif-Kaynak: Esteport.com

liposuction ile zayıflanır mı? İle İlgili Aramalar

liposuction fiyatları, liposakşın fiyatı, liposuction fiyatı, ameliyatla yağ aldırma, liposuction zayıflatır mı?, liposuction ile zayıflama, liposuction ameliyatı kaç para, liposakşın fiyatları, liposuction ile zayıflanır mı?…

.