Solaryum Cildi Nasıl Etkiler? – Video

Sağlık bilgileri, hastalıklar, tedaviler

Solaryum Cildi Nasıl Etkiler?

Solaryum, uygulayanlar tarafından sadece cilde kazandırdığı bronzluk için yapılır. Kısaca, suni güneş ışığı diye tanımlanabilen solaryumun, ek bazı yararları da olduğu iddia edilmektedir.

Sedef hastalığına karşı olumlu etki yaptığı, virüslü hastalıklara karşı vücut direncini arttırdığı, ciltteki akne ve sivilce izlerini azalttığı vs…

Ancak, iddia edilen bu olumlu etkiler yanında, hemen hemen tıb çevrelerinin tamamının kabul ettiği olumsuz etkileri, sağlık açısından daha ağır basmaktadır.

Dermatolog Dr. Ahmet Günay’ın Cevap Tv’de yaptığı açıklamaları izleyerek, solaryumun vücuda etkileri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
.

Solaryum Cildi Nasıl Etkiler? – Video:

.


Solaryum Cildi Nasıl Etkiler? – Video İle İlgili Aramalar

solaryum, solaryumun etkileri, solaryumun faydaları, solaryumun zararları, solaryum kanser yapar mı, cilt kanseri, yaşlanma, hızlı yaşlanma, video, videolu anlatım …

Solaryum Cildi Nasıl Etkiler? – Video sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

Solaryum Cildi Nasıl Etkiler? – Video yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve yararlanabileceği bilgilerdir.

Solaryum Cildi Nasıl Etkiler?” – Video yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

.
İlgili Yazılar: