■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Alkol Kanser Riskini Nasıl Etkiler? – Video

Yazının Tam Başlığı: Alkol Kanser Riskini Nasıl Etkiler? – Video
Alkol alımı, alkol tüketimi, alkollü içkiler

Alkol Kanser Riskini Nasıl Etkiler?

Alkol kanser riskini arttırır mı? Alkol kanser yapar mı?
Alkol alımı kansere yol açar mı?

Bu gibi sorularda kastedilen “alkol”, çeşitli alkollü içkilerdir. Alkollü içkilere inanç gereği karşı olmanın etkisiyle verilecek olan bilimsel olmayan cevaplardan arınmaya çalışarak, cevabı objektif olarak aramalıyız.

Alkol tüketiminin kanser riskini yükseltip yükseltmediği konusunun cevabı da, yağ kullanımının kansere etkisi gibidir. Yani, hangi tür alkollü içkiden söz edildiği önemlidir.

Çünkü malt içerikli içeceklerden, bir çeşit alkollü üzüm şurubu olan kırmızı şaraba kadar, çok çeşitli alkollü içecekler vardır ve hepsinin içeriği farklıdır.

Alkol tüketiminin kanser riski üzerindeki etkileri ile ilgili bir uzman görüşü almak üzere, Onkolog Dr. Yavuz Dizdar’ın Cevap Tv’ye yaptığı açıklamayı izleyiniz.
.

Alkol Kanser Riskini Nasıl Etkiler? – Video:


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Alkol Kanser Riskini Nasıl Etkiler? – Video - -


sitemap -- sitemap

banner