■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım

Yazının Tam Başlığı: Alzheimer Hastalığını Tanıyalım
yaşlılık yaşlılar yaşlı hakları ailecesaglik.com

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım

Alzheimer hastalığında başta hafıza olmak üzere, birçok zihin faaliyeti gerilemektedir. Geçmiş olayları unutmak, bazen yanlış hatırlamak, bazen hayali şeyler hatırlamak gibi olaylar yaşanır.

Alzheimer hastası, en yakını olan kişileri tanımayabilir, olayları birbirine karıştırabilir. Alzheimer hastası, kişileri tanımadığı için, onların yardım çabalarını reddebilir, yaklaşmalarına karşı çıkabilir, çevresindeki insanların da yaşamını zorlaştırabilir.

Sonuçta yalnızca hasta kişiyi değil, çevresindeki kişileri de etkileyen bir klinik tablo görülür.

Alzheimer hastasının yakınları için en gerekli şey anlayış ve sabırdır.

Alttaki kısa videoda, alzheimer hastalığının ortaya çıkış süreçleri hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım – Video:

——————————————–

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım İle İlgili Aramalar

Alzheimer Nedir, yaşlılarda alzheimer, unutkanlık, Alzheimer, bunaklığa karşı, unutkanlığı önleyen, iyileştirici, önlemler, video, videolu anlatım

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım yazımız ve sitemizdeki diğer yazılar, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve uygulayabileceği bilgiler içerir.

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın.

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım” videosunu izledikten sonra, izlenim ve düşüncelerinizi yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Alzheimer Hastalığını Tanıyalım - -


sitemap -- sitemap

banner