■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ameliyat Sonrası Fıtık

Yazının Tam Başlığı: Ameliyat Sonrası Fıtık
Fıtık nedir?

Ameliyat Sonrası Fıtık (kesi) (İnsizyonel Herni)

Ameliyat sonrası fıtığı, kesi fıtığı nedir? Kesi fıtığı (insizyonel fıtık) nasıl oluşur?

Ameliyat fıtığı veya kesi fıtığı da denir, daha önce yapılmış olan operasyon kesilerinden oluşan fıtıklardır. Kesi fıtığı, önceden kesilen yerin açılması ve iç organlardan bir parçanın bu açıktan dışarı çıkmasıdır.

Ameliyat olan hastaların %0,5 ile %10’unda insizyonel fıtık oluşabilir. Ameliyat tekniğinin yanı sıra ileri yaş, genel vücut zayıflığı, sistemik hastalıklar, şişmanlık, ameliyat sonrası yara infeksiyonu, insizyonel fıtık oluşumunu kolaylaştıran nedenlerdir.

Operasyon sonrasında erken dönemde karın içi basıncı artıran zorlayıcı hareketler yapılması, insizyonel fıtık oluşmasına neden olabilir.

Fıtık Nedir?
———————————-
Telif-Kaynak: fıtıknedir.com

Ameliyat Sonrası Fıtık İle İlgili Aramalar

Ameliyat sonrası fıtık, Nadir Fıtıklar, fıtık nedir, fıtık, fıtık belirtileri, fıtık çeşitleri, fıtık tedavisi, hastalıklar, belirtiler, tedaviler, Nadir Görülen Karın Fıtıkları…
——————-


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ameliyat Sonrası Fıtık - -


sitemap -- sitemap

banner