■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Astım Hastaları İçin Rahat Yaşam İpuçları

Yazının Tam Başlığı: Astım Hastaları İçin Rahat Yaşam İpuçları

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Astım Hastaları İçin Rahat Yaşam İpuçları - -


2 Yorum

 1. Astım ile yaşamak

  22 Mayıs 2013 at 19:29

  Astım hastalığı hakkında verdiğiniz bilgiler oldukça işime yaradı. Özellikle tedavi öncesinde astım ile yaşamak hakkında bilgiler iyi olmuş. Bir de sitenizin ürün tavsiyesi çok işime yaradı. Aslında bu konuda teşekkür etmek için yazıyorum.

  http://Hepsi-Sepete.com sitesine üye oldum, Bu yazının altında tavsiye ettiğiniz Dr. Anyon hava temizleme lambasından iki tane aldım. Bir tanesi yeşil olan, çok az ışık verdiği için, gündüz de salonda kullanıyorum. Diğerini yatak odasında geceleri açıyorum. Artık evde iken astım hastası olduğumu unutuyorum. Çok iyi oldu, çok… Size sonsuz teşekkür ediyorum.

 2. Fevziye K.

  22 Nisan 2014 at 00:29

  “Astım Hastaları İçin Rahat Yaşam İpuçları” başlıklı yazınız için teşekkür ederim. Çok bilgilendirici, faydalı bir yazı olmuş. Ancak, önceden yazının altında tavsiye ettiğiniz bir hava temizleme cihazı varmış sanırım, sonradan link bozulmuş veya link verdiğiniz site kapanmış. Astım hastaları için yararlı olacak hava temizleme cihazı ve diğer astım ürünleri için tavsiyelerinizi bekliyorum. Sitenizdeki tavsiyelere güveniyorum, çünkü defalarca denedim ve memnun kaldım. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner