■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Biorezonans Nedir?

Yazının Tam Başlığı: Biorezonans Nedir?
Kalp kalp duzensizliği taşikardi

Biorezonans Nedir?

Maddenin çevresindeki elektromanyetik alandan alınan frekansların ya da insan vücudunun kendi enerji salınımlarının tedavi amaçlı kullanılması yöntemine biorezonans denir.

1970’li yıllarda, Alman hekim Dr. Morell hastaların vücudundaki ya da maddelerdeki elektromanyetik titreşimleri kullanarak hastaları tedavi edebileceğini düşündü. Dr. Morell ve Elektronik Mühendisi Eric Rasche MORA Aleti (MOrell & RAschke) adını verdikleri bir cihaz geliştirdiler. Böylece ilk defa MORA Aleti ile Biorezonans kavramı yaratılmış oldu.

Mora aletinden yola çıkarak biorezonans kavramını farklı bakış açılarıyla ele alan başka teknolojiler de ortaya çıktı. Biorezonans, zamanla uygulamalardaki bu gelişmeler ve farklılaşmalar nedeniyle yaygınlaşıp, günümüzde çok geniş bir skaladaki teknolojileri içeren ve bu teknolojilerce de kullanılan genel bir terim haline dönüştü.
.

Biorezonans Hangi Hastalıklarda Kullanılır?

Doğadaki tüm maddeler gibi insan organizması da kendine özgü elektromanyetik frekanslar yaymakta. İnsan vücudundaki organların, organları oluşturan dokuların ve hücrelerin hepsinin kendine özgü frekansları var. Bunların hepsi bir arada kişinin genel frekans spektrumunu oluşturuyorlar.

İncelendiğinde hasta insanla sağlıklı insanın frekans yapılarının birbirinden farklı olduğu görülüyor. Alerjen, virüs, amalgam, toksin, bakteri ve mantar gibi hasta edicilerin de kendilerine özgü frekansları var ve insan vücuduna girdiklerinde metabolizmanın titreşim ahengini bozuyorlar. Bu bozulma da hastalıklara sebep oluyor.

Biorezonans cihazı hastalıklara sebep olan bu yabancı frekansları insan vücudundan uzaklaştırabiliyor.

Hasta insan vücudundaki negatif etki yapan bu yabancı frekanslar biorezonans cihazı kullanılarak saptanıyor ve temizlenerek manyetik bir minder aracılığıyla tekrar hastanın vücuduna iade ediliyor. Tüm hücrelerin bilgi alışverişi eskisi gibi düzenli haline kavuşunca da hasta sağlığına kavuşmuş oluyor. (Devamı için tıklayınız).

Biorezonans Biorezonans


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Biorezonans Nedir? - -


sitemap -- sitemap

banner