■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Gaz ve Şişkinlik Sorunu

Yazının Tam Başlığı: Gaz ve Şişkinlik Sorunu
Obezite, şismanlik, karın bölgesi rahatsızlıkları

Gaz ve Şişkinlik Sorunu

Gaz ve şişkinlik sorunları, kişiyi oldukça rahatsız eden, bazen başka rahatsızlıkların belirtisi olabilen durumlardır.

Gaz ve şişkinlik sorunu, zaman zaman herkesin yaşadığı bir sorundur. Gaz çıkarmak ise, herkesin günde ortalama 15 kez yaptığı birşey. Tabii ki bunun yeri ve zamanına dikkat edilmesi şartıyla, sorun çıkarmıyor.

Ancak, gazın ve neden olduğu şişkinliğin normalden fazla olması, gerçekten önemli bir rahatsızlık oluşturabilir.

Kanal D televizyonundaki “Doktorum” programında, Mide ve Bağırsak Hastalıkları Uzmanı Dr. Hakan GÜVELİ anlatıyor.

.

Gaz ve Şişkinlik Sorunu – Videolar:

——–

Gaz ve Şişkinlik Sorunu İle İlgili Aramalar

gaz sorunu, şişkinlik, Gaz ve Şişkinlik Sorunu, bitkisel çözüm, doğal besinler, video, videolu anlatım

Gaz ve Şişkinlik Sorunu sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın.

Gaz ve Şişkinlik Sorunu yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği bilgiler içerir.

Gaz ve Şişkinlik” Sorunu yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Gaz ve Şişkinlik Sorunu - -


sitemap -- sitemap

banner