Kanser ve Reishi Mantarı

Sağlık bilgileri, hastalıklar, tedaviler

Kanser ve Reishi Mantarı

Bir yandan tıp ilerlerken, bir yandan da kanser olayları binlerce kat çoğalıyor. Bu çelişkinin mantıklı bir açıklaması var mı? Evet var. Diğer sektörler gibi, bir kesim sağlık sektörü de “müşterilerini arttırmak” amacıyla çalışırsa, yaşananlar normaldir. Bunun yanında, tarım ilâçları, hormonlu gıdalar, GDO gibi konularda denetimin etkisiz olması da kanserin bilinçli artmasında etkili.

Onkolog Uzman Dr. Yavuz Dizdar’ın, kanser hastalığı ve kırmızı reishi mantarı hakkında yaptığı açıklamaları bu videoda izleyin, daha sonra da bu sayfayı sevdiklerinizle paylaşın.

Kanser ve Reishi Mantarı – Video:

.


Kanser ve Reishi Mantarı İle İlgili Aramalar

Kanser, Reishi Mantarı, kanser tedavisi, kırmızı reishi mantarı, kanser nedenleri, tedaviler, hastalıklar, video, videolu anlatım
——————
Kanser ve Reishi Mantarı sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, sağlık sorunu yaşayan arkadaşlarınız bu yazıyı okuyarak belki sorunlarını düzeltecek, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

Kanser ve Reishi Mantarı yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve yaşamını güzelleştirebilmek için yararlanabileceği bilgilerdir.

Kanser ve Reishi Mantarı” yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini yaşamınızdaki tecrübelerinizle kıyasladıktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

Kanser ve Reishi Mantarı

.
İlgili Yazılar: