Sigarayı Bırakma ve Biorezonans

Sigara bağımlı tiryaki nikotin kanser

Sigarayı Bırakma ve Biorezonans

Bir önceki yazımızda Biorezonans Nedir? konusunu ele almıştık. Bu yazımızda da biorezonans cihazı ile sigarayı bırakma yöntemi hakkında bilgi vereceğiz.

Nedeni bilinemeyen hastalıkların tedavisinde, tedavi edilemeyen alerjilerde, kronik yorgunluklarda ve gene nedeni bilinmeyen ağrıların giderilmesinde biorezonans cihazı ile başarılı sonuçlar alınıyor.

Biorezonans son yıllarda sigarayı bırakma için de etkili yöntemlerden biri. Sigarayı bırakma isteğiniz var ve kendi çabanızla bırakmayı bir türlü başaramıyorsanız, bir de biorezonans seanslarını denemelisiniz.

Biorezonans cihazı, insan vücudundaki organların, hücre ve dokuların yaydığı sağlıklı frekansları da, hastalığa neden olan frekansları da tespit edebiliyor.

Biorezonans tedavi yöntemi ile bu yararlı ve zararlı frekanslar birbirinden ayrılıp, tedavinin ihtiyacına göre ters çevrilip, büyütülüyor ya da birleştirilip, yeniden düzenlenerek vücuda geri veriliyor ve hastalığın tedavisi bu şekilde gerçekleşiyor.
.

Sigarayı Bırakma Biorezonansla Nasıl Oluyor?

Biorezonans tekniği ile tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıpları elde edilebiliyor. Yukarıda anlattığımız bu biorezonans tekniği sigarayı bırakma isteği ve kararlılığında olan kişiler için de aynı şekilde kullanılıyor.

Sigara bağımlısı kişi seansa geldiğinde kişinin içtiği sigaranın frekans kalıbı elde ediliyor ve sigara bırakma terapisinde kullanılıyor. (Devamı için tıklayınız).

( Biorezonans nedir? başlıklı yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. )

Sigarayı bırakma Sigarayı bırakma

.
İlgili Yazılar: