■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sigarayı Bırakma ve Biorezonans

Yazının Tam Başlığı: Sigarayı Bırakma ve Biorezonans
Sigara bağımlı tiryaki nikotin kanser

Sigarayı Bırakma ve Biorezonans

Bir önceki yazımızda Biorezonans Nedir? konusunu ele almıştık. Bu yazımızda da biorezonans cihazı ile sigarayı bırakma yöntemi hakkında bilgi vereceğiz.

Nedeni bilinemeyen hastalıkların tedavisinde, tedavi edilemeyen alerjilerde, kronik yorgunluklarda ve gene nedeni bilinmeyen ağrıların giderilmesinde biorezonans cihazı ile başarılı sonuçlar alınıyor.

Biorezonans son yıllarda sigarayı bırakma için de etkili yöntemlerden biri. Sigarayı bırakma isteğiniz var ve kendi çabanızla bırakmayı bir türlü başaramıyorsanız, bir de biorezonans seanslarını denemelisiniz.

Biorezonans cihazı, insan vücudundaki organların, hücre ve dokuların yaydığı sağlıklı frekansları da, hastalığa neden olan frekansları da tespit edebiliyor.

Biorezonans tedavi yöntemi ile bu yararlı ve zararlı frekanslar birbirinden ayrılıp, tedavinin ihtiyacına göre ters çevrilip, büyütülüyor ya da birleştirilip, yeniden düzenlenerek vücuda geri veriliyor ve hastalığın tedavisi bu şekilde gerçekleşiyor.
.

Sigarayı Bırakma Biorezonansla Nasıl Oluyor?

Biorezonans tekniği ile tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıpları elde edilebiliyor. Yukarıda anlattığımız bu biorezonans tekniği sigarayı bırakma isteği ve kararlılığında olan kişiler için de aynı şekilde kullanılıyor.

Sigara bağımlısı kişi seansa geldiğinde kişinin içtiği sigaranın frekans kalıbı elde ediliyor ve sigara bırakma terapisinde kullanılıyor. (Devamı için tıklayınız).

( Biorezonans nedir? başlıklı yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. )

Sigarayı bırakma Sigarayı bırakma


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sigarayı Bırakma ve Biorezonans - -


sitemap -- sitemap

banner