Unutkanlığa Karşı Önlemler

Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

Unutkanlığa Karşı Önlemler

Unutkanlık nedir? Her unutkanlık bunama sayılır mı? Unutkanlık için Alzheimer başlangıcı denilebilir mi? Unutkanlığa karşı alınabilecek önlemler nelerdir? İşte bu tür sorularınızın cevapları burada…

Unutkanlık, bir yönüyle beynin tembelleşmesi olayından da kaynaklanır. Bu yüzden, yaşlılıkta en azından, bulmaca çözmek gibi beyin faaliyetlerinin sürdürülmesi gerekir.

Dr. İbrahim Saraçoğlu, bu beyin faaliyetleri içine duyguları da ekleyerek, duyguların yoğun olarak yaşanmadığı günümüzde, buna bağlı olarak unutkanlık olaylarının da arttığına işaret ediyor.

Saraçoğlu’nun bu anlatımını, aşağıda videoda izleyebilirsiniz.

Ayrıca İbrahim Saraçoğlu’nun unutkanlığa karşı beslenme bilgileri ve havuç kürü için, önceki yazımızda yer alan videoları da izlemenizi tavsiye ederiz.

Unutkanlığa Karşı Önlemler – Video

————————————–

Unutkanlığa Karşı Önlemler İle İlgili Aramalar

unutkanlık, Alzheimer, hafızayı güçlendiren, bunaklığa karşı, unutkanlığı önleyen, iyileştirici, önlemler, doğal besinler, video, videolu anlatım

Unutkanlığa Karşı Önlemler yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve evde kolayca uygulayabileceği bilgilerdir.

Unutkanlığa Karşı Önlemler sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

UNUTKANLIĞA KARŞI ÖNLEMLER – “Unutkanlığa Karşı Önlemler” yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

.
İlgili Yazılar: