■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Unutkanlığa Karşı Önlemler

Yazının Tam Başlığı: Unutkanlığa Karşı Önlemler
Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

Unutkanlığa Karşı Önlemler

Unutkanlık nedir? Her unutkanlık bunama sayılır mı? Unutkanlık için Alzheimer başlangıcı denilebilir mi? Unutkanlığa karşı alınabilecek önlemler nelerdir? İşte bu tür sorularınızın cevapları burada…

Unutkanlık, bir yönüyle beynin tembelleşmesi olayından da kaynaklanır. Bu yüzden, yaşlılıkta en azından, bulmaca çözmek gibi beyin faaliyetlerinin sürdürülmesi gerekir.

Dr. İbrahim Saraçoğlu, bu beyin faaliyetleri içine duyguları da ekleyerek, duyguların yoğun olarak yaşanmadığı günümüzde, buna bağlı olarak unutkanlık olaylarının da arttığına işaret ediyor.

Saraçoğlu’nun bu anlatımını, aşağıda videoda izleyebilirsiniz.

Ayrıca İbrahim Saraçoğlu’nun unutkanlığa karşı beslenme bilgileri ve havuç kürü için, önceki yazımızda yer alan videoları da izlemenizi tavsiye ederiz.

Unutkanlığa Karşı Önlemler – Video

————————————–

Unutkanlığa Karşı Önlemler İle İlgili Aramalar

unutkanlık, Alzheimer, hafızayı güçlendiren, bunaklığa karşı, unutkanlığı önleyen, iyileştirici, önlemler, doğal besinler, video, videolu anlatım

Unutkanlığa Karşı Önlemler yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve evde kolayca uygulayabileceği bilgilerdir.

Unutkanlığa Karşı Önlemler sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

UNUTKANLIĞA KARŞI ÖNLEMLER – “Unutkanlığa Karşı Önlemler” yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Unutkanlığa Karşı Önlemler - -


sitemap -- sitemap

banner