Aynalar Olmasa Kadın Ne Yapardı (Şaka)

Aynada görünmeyen kadınlar kamera şakası

Aynalar Olmasa Kadın Ne Yapardı (Kamera Şakası)

Aynada görünmeyen kadınlar… Başka kadınlar aynada makyajını yaparken, kendisi aynada görünmediği için makyajını yapamayan kadınların şaşkınlığı… Çok hoş bir kamera şakası.

İki çift ikiz kız kardeş ve ayna yerine bir camla bölünmüş olan bir makyaj odası… Sonra da içeri giren kadının şaşkınlığı…

Şaka kurbanı kadın, diğer genç kız aynada görünürken, kendisinin görünmeyişine akıl erdirmeye çalışıyor.

Bu şaşkınlığı, “hayaletlerin ayna görünmediği” inancıyla birleştirince, kadının şaşkınlığının boyutlarını anlamak daha kolay. Çünkü diğer kız aynada görünmese, onun hayalet olduğunu düşünüp, için içinden sıyrılmak “kolay” olacakken; yaşadığı olayda aynada görünmeyen ise kendisi…

Tam kızdan şüphelenip, bir oyun olduğunu anlamaya başlayacağı sırada, dışarıdan üçüncü bir kadın geliyor, o da aynada görünüyor, ama kendisi hâlâ görünmüyor.

Bu kamera şakasını çok beğeneceksiniz.

.

Aynalar Olmasa Kadın Ne Yapardı – Video:

—————————————

Aynalar Olmasa Kadın Ne Yapardı (Şaka) İle İlgili Aramalar

şaka videosu, ayna şakası, kadın, ayna, şaka, şaka yapmak, video, videolu anlatım

Aynalar Olmasa Kadın Ne Yapardı (Şaka) sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edeceklerdir.

Aynalar Olmasa Kadın Ne Yapardı” (Şaka) videosunu izledikten sonra, izlenim ve düşüncelerinizi yorum olarak ysayfanın altında paylaşabilirsiniz.

.
İlgili Yazılar: