Bayanlarda İdrar Kaçırma

Sağlık bilgileri, hastalıklar, tedaviler

Bayanlarda İdrar Kaçırma

Bayanlarda idrar kaçırma sorunu, yaygın bir sağlık problemidir. Bayanlarda idrar kaçırma, çeşitli sebeplerle ortaya çıkabilir. Oluşma nedenine bağlı olarak, idrar kaçırmanın tedavi şekli de değişmektedir.

Yetişkin bir insanın idrar kaçırma problemi yaşaması elbette onun tüm sosyal yaşamını etkiler. Kişi, idrar kaçırma endişesi ile toplum içine giremez olur, davranışları güvensiz ve tedirgin hale gelir.

Küçüklerde altına kaçırma, altını ıslatma denir, nasıl olsa bir süre sonra geçecek diye üzerinde pek durulmaz, ancak yetişkinin altını ıslatmaya, çiş kaçırmaya başlaması, acilen çözülmesi gereken bir sorundur.

Hürriyet Aile tarafından hazırlanan alttaki videoda, Ürolog Dr. Oğuzhan Gündüz, bayanlarda idrar kaçırma olayını ve sebeplerini anlatıyor.

.

Bayanlarda İdrar Kaçırma – Video:

—————————–

Bayanlarda İdrar Kaçırma İle İlgili Aramalar

bayanlarda idrar kaçırma, kadın sorunları, idrar kaçırma nedeni, idrar kaçırma hastalık mı, hastalıklar, tedavi, cerrahi tedavi, önlemler, video, videolu anlatım

Bayanlarda “İdrar Kaçırma” yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

Bayanlarda İdrar Kaçırma yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin kolayca okuyup anlayabileceği bilgilerdir.

Bayanlarda İdrar Kaçırma sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın.

.
İlgili Yazılar: