Göğüs Büyütme ve Doğallık

Meme büyütmede doğal görünüm konusu

Göğüs Büyütme ve Doğallık

Göğüs büyütme nedir, nasıl yapılır, meme veya göğüs büyütme işlemlerinde kriterler nelerdir?

Meme veya göğüs büyütme denilen operasyonlarda genellikle silikon destek yöntemi kullanılır. Meme silikonlarını memeye yerleştirirken birçok şeye dikkat etmek gerekir. Bunların en başında gelen konu, meme silikonu ne kadar büyük olmalı?

Gelen hastalarımız genelde küçük göğüslü oldukları için büyük memelere heves duyarlar. Bu da doğaldır. Büyük silikonlar isterler. Ama biz onları uyarırız.

Çünkü bir hevesle büyük göğüs isteyen hastalarımızın sonradan çok pişman olduklarını gördük. Bu yüzden kadına uygun olacak bir meme silikonu seçilmelidir.

Yani abartmadan göğüs genişliğine uygun meme silikonu sırıtmaz ve dışarıdan bakan bir kişi için anormal gelmez. Bu yüzden en doğal görünecek şekilde büyüklüğü belirleriz.

Ne çok büyük ne de çok küçük ayarlanmalı ve ameliyat geçirdiği belli olmayacak şekilde kişinin hayatına devam etmesi lazımdır. Bu da doğal bir göğüs büyütme ameliyatının tek yoludur.

Koltuk altından (izsiz) meme büyütme ameliyatı

Koltuk altı dediğimiz alanda bir 2-3 cm lik bir kesi açılarak silikon jel yerleştirilir. Bu silikon memenin altına kadar itilerek ya meme kası altına yada üstüne olacak şekilde yerleştirilir.

Meme kası altına koyduğumuz hastalarımız genelde kilolu olmayan yani zayıf hastalarda yapılır. Vücuttaki yağ dokusu yeterli olan kadınlarda kas üstüne yerleştirilerek ameliyat yapılır.

İzsiz Meme / Göğüs Büyütme Ameliyatı

Koltuk altından yapılan bu meme / göğüs büyütme ameliyatında sonra ameliyat izi kalmaz. İz bırakmadan yapılan göğüs büyütme ameliyatları da ancak bu teknik ile yapılabilir. Ayrıca karın germe ile kombine yapılan ameliyatlarda da, göbek deliğinden silikonun yerleştirilmesi ile de meme büyütme yapılabilir.

Meme / göğüs büyütme sonrası ameliyat izi ciltte ne kadar olur?

Meme büyütme ameliyatları sonrasında karşılaştığımız sorunların en başında memede ne kadar iz kalır sorusu gelir. Meme büyütme ameliyatları 4-5 cm lik kesiler ile yapılır. Ya meme altındaki çizgiden ya da meme başı etrafındaki kahverengi yerin başladığı aradan yapılır ki, izler belli belirsiz kalsın.

Koltuk altından meme / göğüs büyütme sonrasında da, koltuk altı çizgisi kullanılacağı için orada da iz görünmez. Fark edilmez bir yapıda kalır. Zaten ortalama olarak bir sene sonra bu izler kaybolma derecesine gelir. Ayrıca esmer tenli kadınlarda ameliyat izi daha az fark edilir. Beyaz tenli kadınlar burada biraz dezavantaj yaşasalar da, sonuç olarak her iki grup da göğüs büyütmede doğallık olduğu sürece mutsuz olmaz.

————————————
Telif-Kaynak: Esteport.com

Göğüs Büyütme

Göğüs Büyütme ve Doğallık İle İlgili Aramalar

Göğüs Büyütme Doğallık, göğüs büyütme, meme büyütme, ameliyatla göğüs büyütmek, estetik ameliyat, estetik cerrahi, göğüs büyütme ameliyatı kaç para, göğüs büyütme fiyatı…

——————————————-
Göğüs Büyütme ve Doğallık sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, Göğüs Büyütme ve Doğallık ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği bilgiler içerir.

.