■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

İnternet Bağımlılığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yazının Tam Başlığı: İnternet Bağımlılığı Tedavisi Nasıl Yapılır?
İnternet Bağımlılığı Nedir, Tedavisi Nasıl

İnternet Bağımlılığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

İnternet bağımlılığı, günümüzün sinsi hastalıklarından biridir. Kişiler, gerçek bir hastalığa yakalanmış olduğunu farketmeden, bu hastalık her geçen gün daha da ilerleyerek, kişiyi tamamen teslim alır.

Hastalığa yakalananlar, bilgisayardan ve telefonlardan sürekli internette olmayı bir ihtiyaç gibi algılamaya başladıklarında ve yolda yürürken bile internette olma durumu normalleştiğinde, artık tedavisi zor olan aşamaya gelinmiş demektir.

Psikologlar ve psikiyatristler, hızla yayılan bu hastalığın önlenmesi için ve etkili tedavi yollarını bulmak için çaba harcıyorlar. İnternet bağımlılığı hastalığına yakalanmış olan kişiler, normal hayatlarını tam yaşayamadıklarını ve hayatlarının aslında hergün biraz daha bozulduğunu farkedemiyor.

Hastalık, çoğu olayda psikologlardan çıkıp, psikiyatristlerin ilgi alanına girmiş durumda. Artık birçok olayda, ilâç tedavisi olmadan hastalığın iyileştirilmesi mümkün olamıyor.

Tedaviyi en çok zorlaştıran unsur ise, kişilerin bu hastalığa yakalandıklarını kabul etmeyişleri. Hastaların birçoğu, “ne bağımlılığı yahu, sadece seviyorum internete girmeyi” deme eğiliminde.

İnternet bağımlılığı tedavisi hakkında bir uzman görüşü almak üzere, Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Serdar Nurmedov’un Cevap Tv’ye yaptığı açıklamayı izleyiniz.
.

İnternet Bağımlılığı Tedavisi – Video:


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

İnternet Bağımlılığı Tedavisi Nasıl Yapılır? - -


sitemap -- sitemap

banner