■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Alzheimer Hastalığına Karşı Güç Birliği

Yazının Tam Başlığı: Alzheimer Hastalığına Karşı Güç Birliği
yaşlılık yaşlılar yaşlı hakları ailecesaglik.com

Alzheimer Hastalığına Karşı Güç Birliği

Alzheimer konusunda ilk sanayileşmiş ülkeler toplantısı İngiltere’de yapıldı.

Londra’da gerçekleştirilen toplantıya, 8 sanayileşmiş ülkenin sağlık bakanlarıyla, ilaç firmalarından ve tıp dünyasından isimler katıldı.

İngiltere Başbakanı David Cameron, alzheimera karşı ilaç geliştirmek için araştırma fonlarını iki katına çıkardıklarını söyledi, diğer ülkelerden de aynı adımı beklediklerini kaydetti.

İngiltere Sağlık Bakanı Jeremy Hunt da, her 4 saniyede 1 kişinin bu hastalığa yakalandığını, tedavi ve bakım için dünyada yılda 600 milyar dolar harcandığını anlattı.

Hunt, çare bulunmaması halinde ülkelerin sağlık için ayırdıkları bütçelerin çökeceği uyarısında bulundu.

Dünyada halen 44 milyon alzheimer hastası bulunuyor. Ortalama yaşam süresinin artmasıyla, bu sayının 2050 yılına kadar 3 katına çıkması bekleniyor.

.

Alzheimer Hastalığına Karşı Güç Birliği İle İlgili Aramalar

Alzheimer Nedir, alzheimer hastalığı, yaşlılarda alzheimer, önlemler, Alzheimer, bunaklığa karşı


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Alzheimer Hastalığına Karşı Güç Birliği - -


sitemap -- sitemap

banner