■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ameliyat Günü Önemi Hakkında Bir Araştırma

Yazının Tam Başlığı: Ameliyat Günü Önemi Hakkında Bir Araştırma
Doktor açıklaması, dr bilgiler

Ameliyat Günü Önemi Hakkında Bir Araştırma

İngiliz araştırmacılardan ilginç araştırma.

Bir İngiliz medikal araştırma grubunun, yaptıkları bir araştırma sonucunda bulduğu sonuçlar yayımlandı. Imperial College London’dan bir grup araştırmacı acil olmayan vakaların ameliyat günlerine baktığında hafta sonu operasyonlarında ölüm oranının daha fazla olduğunu tespit etti.

Araştırma sonucunu bir grafikle de açıklayan grup ölüm oranını pazartesi için en az, pazar günü için ise en yüksek sayıda buldu.

Ameliyat Günü Önemi Hakkında Bir Araştırma - Ameliyat Gün Önemi

.

Grafikte dikkat çeken bir nokta da ölüm oranının haftanın ilk gününden son gününe doğru giderek artması. Buna göre Pazartesi ile Cuma arasında bile % 44’lük bir fark var.

Konuyla ilgili Dr Paul Aylin de ameliyatlar sonrası ilk 48 saatin kritik olduğunu bu aşamada hastanede yeterli sayıda uzman ekibin bulunmasının önemli olduğunu vurguladı.

.

Dr Aylin hafta sonları bu uzmanlara hastanede fazla ulaşılamadığını sonuçların manidar olduğunu ifade etti.

İngiliz sağlık servisinden bir yetkili de NHS olarak vatandaşlara daha iyi bir hizmet için kapsamlı bir çalışma yaptıklarını belirtti.

Ameliyat Günü Önemi Hakkında Bir Araştırma İle İlgili Aramalar

Ameliyat Günü, ameliyat, hangi gün ameliyat olmalı, ameliyat sonrası hizmet, ameliyat sonrası ölüm, ölüm oranı…
——————


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ameliyat Günü Önemi Hakkında Bir Araştırma - -


sitemap -- sitemap

banner