■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anneler Günü Mesajları

Yazının Tam Başlığı: Anneler Günü Mesajları
anneler günü mesajları, www.ailecesaglik.com_

Anneler Günü Hazır Mesajları

Anneler Günü kutlaması için kullanmaya uygun resimli mesajlar, anneler günü mesajları, anneler günü için hazır mesajlar… Anneler günü için, duygusal SMS kutlama mesajları arıyorsanız, bu sayfadaki anneler günü mesajlarını kullanabilirsiniz.

– – –

BU KUTLAMA MESAJLARINI KULLANIMINIZA SUNMAKLA BİRLİKTE, ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTAYI DA ANIMSATMAMIZ GEREKİYOR:

Anneler Günü; telefonla, telefon mesajıyla, Facebook yorumuyla veya Tweet ile kutlanacak bir gün değildir.

Yüz yüze olmadan, sarılmadan, öpmeden yapılan kutlamalar, Anneler Günü’nün özelliğine uymaz. Annenizin bu özel gününü kutlamak istiyorsanız, eğer çok önemli bir engeliniz yoksa, onun yanına gidip elini yanaklarını öperek kutlayın.

Teknoloji iyidir, günlük yaşamı kolaylaştırır, zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Ancak teknolojinin, duygusal anların gerektiği biçimde yaşanmasını önleyecek tarzda kullanılması yanlıştır.

Anneler Günü’nde cep telefonunuzu cebinize koyun, bilgisayarın başından kalkın (bir zahmet poponuzu kaldırın), küçük bir demet çiçek alıp, annenizin yanına gidin. Ona sarılın, ellerini yanaklarını öpün.

Tabii, çok çok önemli, aşılmaz bir engeliniz varsa; o zaman da telefonu açın, annenizle telefonda da olsa konuşun. Onun bu özel gününü en azından telefonda kutlayın. Ona olan sevginizi ve özleminizi en azından sesinizden hissetmesine izin verin.

Ancak, anneler gününü telefonla kutlamak için, gerçekten yaşamsal önemde, çok büyük bir engeliniz olması gerektiğini unutmayın.

Annenizin Anneler Günü’nü asla SADECE mesajla kutlamayın.

“Madem öyle, bu sayfayı neden hazırladınız? Aşağıdaki hazır mesajları neden buraya koydunuz?” diye sorarsanız; “hazır mesaj” arayanların da yukarıdaki satırları okumasını sağlamak için, tabii…

Hazır Anneler Günü Mesajları:

Annelerdir varlığıyla bütün çocukları en çok mutlu eden… Güneş yüzlü anneciğim, ellerinden öperim.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, biz dilek tutarız. Annem gözlerini kapar, bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim annem.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM; ellerinden öperim.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Günün kutlu olsun..

En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim… Ellerinden öperim.

Biricik annem… Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.

Yalnızca bir gün değil; her canım yandığında, başım her sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler Günü’n kutlu olsun annem.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedenisin. Anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem… Anneler günün kutlu olsun!

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem… Seni çok seviyorum.

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun… Annemsin… Seni çok seviyorum.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun bitanem.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. Ellerinden öperim annem.

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin, annem… Seni çok arıyorum, çok özledim. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Sitemizdeki Diğer Anneler Günü Sayfaları:

Anneler günü mesajları ile ilgili aramalar:

anneler günü için mesajlar, anneler günü mesajları, anneler günü hakkında mesajlar, anneler günü ne zaman

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, anne resimleri, anneler günü mesajları, anne resmi, anneler günü için resimli mesajlar, anne fotoğrafları, annecigim fotaraflari, duygusal anneler günü mesajları, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anneler Günü Mesajları - -


2 Yorum

  1. Zekeriya L.

    09 Mayıs 2014 at 22:10

    Çok güzel söylemişsiniz. Anneler Günü SMS ile kutlanmaz. Hatta yaşamsal, ölüm-kalım meselesi durumunda bir engel yoksa, telefonla da kutlanmaz. Annesinin gününü bu şekilde kutlamaya kalkışanlar, hiç kusura bakmasınlar ama bu yaptıklarının düpedüz eşeklik olduğunu düşünüyorum. Anneler Günü dediğiniz şey, her hafta olmuyor ki, yılda sadece bir kez, kıçınızı kaldırıp bir zahmet annenizin yanına gidin ve elini öpün. _

  2. Hayri K.

    18 Aralık 2014 at 14:41

    Güzel bir yazı… Zaten senede bir defa yapacağı bu sevgi dolu ödevi yapmaya üşenen evlat varsa, onun gibi evlat olmaz olsun, hiç aramasın, uğramasın, daha iyi.

sitemap -- sitemap

banner