■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anneler Günü Resimli Mesajlar

Yazının Tam Başlığı: Anneler Günü Resimli Mesajlar
anneler günü resimli mesajlar, www.ailecesaglik.com

Anneler Günü Resimli Mesajlar

Anneler Günü …
Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan özel bir gün.

Bu özel günde annenizi öpün, kucaklayın, sevginizi dile getirin. Bir çiçek veya küçük bir hediye ile süsleyebilirseniz, bu günü; daha güzel olur, ama anneler bunu beklemez zaten. Onlar için en güzel çiçek de, en güzel hediye de sizsiniz.

Eğer bütün bunlara ek olarak, sosyal medyadan da annenize bir hoşluk yapmak isterseniz, buradaki resimli mesajları ona gönderebilirsiniz.

Anneler günü resimli mesajları, annenizi ayrıca sevindirecektir. AMA… SAKIN… Sakın, anneler gününü sadece bunlarla kutlamayın.

Annenizin yanına gidip, onu öpün, sarılın. Eğer çok çok uzakta iseniz, en azından görüntülü bir medya görüşmesi yapın, sizi görsün, sesinizi duysun. Hadi olanaklarınız kısıtlıysa, görüntüyü de boşverin, ama mutlaka sesli olarak, telefonla kutlayın.

Buradaki Anneler Günü Resimli Mesajlar sayfası, sadece ek bir hoşluk yapmanız içindir. Annenizin bu özel gününü sadece bunlarla kutlamanız için değil…

——–

Anneler Günü kutlaması için kullanmaya uygun resimli mesajlar, anneler günü mesajları, anneler günü için hazır mesajlar, e-kart ve kutlama kartları… Anneler günü için, duygusal kutlama mesajları arıyorsanız, bu sayfadaki resimli anneler günü mesajlarını kullanabilirsiniz.
.

Anneler Günü Resimli Mesajlar:

Buradaki resimli mesajları Facebook, Tweeter vb sosyal ortamlarda paylaşabilirsiniz. Resimli mesajları mouse sağ düğmesi ile kopyalayabilmek için, önce resimlerin üzerine tıklayınız.

.

Sitemizdeki diğer Anneler Günü sayfaları:

 

Anneler Günü Resimli Mesajlar ile İlgili Aramalar:

anneler günü için fotoğraflı mesajlar, anneler günü resimli mesajlar, anneler günü hakkında resimli mesajlar, anneme resimli mesajlar,
 

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, anneler gunu resimli mesajlari, anneler gunu resimli mesajlar, anneler günü mesajları resimli, resimli anneler gunu mesajlari, resimli mesajlar, anneler günü mesaji resimli, anneler günü resimli mesaj, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anneler Günü Resimli Mesajlar - -


3 Yorum

 1. Ayşegül

  07 Şubat 2014 at 19:47

  Anneler Günü resimli mesajlar sayfanızdaki Anneler Günü kartlarını çok beğendim. Keşke bugün Anneler Günü olsaydı, bunları hemen kullansaydım. Sizden ricam, Anneler Günü dışında da anneme gönderebileceğim, resimli sevgi mesajları hazırlamanız. Bu sayfayı yer imlerime ekledim, Anneler Günü gelince kullanacağım. _

 2. Dursun L.

  10 Mayıs 2014 at 11:39

  Anneler günü hakkında kutlama mesajları ve anneler günü resimli mesajlar ararken, çok güzel bir sağlık sitesi bulmuş oldum. Saatlerdir sitedeki yazıları okuyorum. Bütün bilgiler için teşekkür ederim. _

 3. Hüseyin

  12 Mayıs 2014 at 22:09

  Anneler günü resimli mesajlarınızı, Facebook ve Twitter’da bol bol paylaştım. Çok iyi oldu, ellerinize, emeğinize sağlık. _

sitemap -- sitemap

banner