■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Diş Çürümesi Tarih Olabilir

Yazının Tam Başlığı: Diş Çürümesi Tarih Olabilir
Dişler, ağız ve diş sağlığı, bakımı

Diş Çürümesi Tarih Olabilir

Bilim adamları diş çürümesini önlemeye yönelik yeni yöntemler aramayı sürdürüyor. Bu araştırmalardan biri, oldukça umut verici sonuçlar ortaya koydu.

İspanya’nın Valencia kentinde bulunan Toplum Sağlığı Araştırma Merkezi’nde çalışan bilim adamları, diş çürümesini önleyen bir mikroorganizmayı keşfetti.

İnsan vücudunda var olan bu mikroorganizmanın büyütülmüş görüntülerini yayımlayan bilim adamları, şimdi bunu diş çürümesini tarihe gömmek amacıyla kullanma çabasında…

Bu organizmayı sakız, ilaç, yoğurt ve diş macunlarının bileşimine ekleyerek, olumlu sonuçlar alınabileceğine inanan yetkililer, bu yönde çalışmaları hızlandırarak sürdürüyorlar.

Eğer bu çalışmalar olumlu sonuç verir ve söz konusu mikroorganizmanın katıldığı ürünler toplum tarafından gerektiği şekilde yaygın olarak kullanılırsa, önümüzdeki beş yıl içinde diş çürümesi olayının tarih olabileceği konuşuluyor.

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Diş Çürümesi Tarih Olabilir - -


sitemap -- sitemap

banner