■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Empower İlk kez Türkiye ve Almanya’da uygulanacak

Yazının Tam Başlığı: Empower İlk kez Türkiye ve Almanya’da uygulanacak
Masabaşı iş, masa başı işin zararları, ofis hastalıkları

Empower İlk kez Türkiye ve Almanya’da uygulanacak

Peki Empower nedir? Empower uzaktan hasta takibini sağlayan bir sistem.

Empower Sağlık Bakanlığı, uzaktan hasta takibini sağlayacak yeni bir sistem üzerinde çalışıyor.

Avrupa Birliği projesi olarak ilk kez Almanya ve Türkiye’de uygulanacak “Empower” isimli sistemle, doktor ve hasta mail’le haberleşecek. Hastalar şeker, tansiyon, ateş gibi ölçümleri yaparak doktora e-mail gönderecek. Doktor da hastayı görmeden ilaç dozunu ayarlayabilecek.
Hastanelerde hasta yükünü azaltacak ve doktora adım adım hasta takip imkânı sunacak Empower isimli sistem, sağlık sektöründe yeni bir döneme kapı aralayacak.

Önce Diyabet Hastaları Empower Sistemden Yararlanacak

Öncelikle 7 milyona yakın diyabet hastasında uygulanacak Empower isimli proje için Çorum pilot il olarak seçilirken, 30 bin Euro bütçe ayrıldı. Çorum’da kamu hastanelerinde yatan 18 hastada, sistemin başarılı olduğu açıklandı. Cep telefonuna da indirilebilecek sistem, zamanla Türkiye genelinde diğer hastaları da kapsayarak yaygınlaştırılacak.

Empower isimli hasta takip sistemi Türkiye çapında yaygınlaşınca hastanelerde hasta yükü ciddi anlamda azalacak gibi görünüyor.

Empower isimli hasta takip sistemi haberi benzeri sitemizdeki aşağıdaki konulara da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sağlık Sistemi İçin Neden Almanya ve Fransa Modelleri?

Almanya’da Sağlık Hizmetinden Herkes Yararlanıyor

Almanya’da Göçmenlerin Sağlık Sorunları

Alman Sağlık Sistemi

Alman Sağlık Sistemi İle Hamilelik ve Doğum

Empower Sistem hakkındaki gelişmeleri http://www.ailecesaglik.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak : Habertürk

İlgili Aramalar:

hasta takip sistemi, Empower, Almanya sağlık sistemi, Almanya’da sağlık hizmetleri, Almanya sağlık hizmetleri rehberi, Empower sağlık sistemi nedir?, Empower nedir?,


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Empower İlk kez Türkiye ve Almanya’da uygulanacak - -


sitemap -- sitemap

banner