■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

GDO’lu Gıdalar ve Kanser Tehlikesi

Yazının Tam Başlığı: GDO’lu Gıdalar ve Kanser Tehlikesi
Sebze faydaları, sebzeler, doğal beslenme

GDO’lu Gıdalar ve Kanser Tehlikesi


Yıllardır, GDO’nun çok iyi bir şey olduğunu savunanlar, kanser yapmadığını söyleyenler, bu çok zararlı işlemi neden yaptıklarını gözlerden saklamak ve insan hayatını nasıl hiçe saydıklarını itiraf etmemek için uğraşıyorlar.

Fransız bilimadamları, iki yıl boyunca genetiği değiştirilmiş mısırla beslenen farelerde tümör oluşumu ve bazı organlarda hasar gibi sağlık sorunları gözledi.

GDO’lu mısır yiyen farelerde kanserli hücrelerin de daha hızlı yayıldığı saptandı.

Genetiği değiştirilmiş organizmalarla ilgili tartışmalar sürerken Fransa’da yapılan bir araştırmanın sonuçları, riskin boyutlarını bir kez daha gözler önüne serdi.

13 Ayın Sonunda Farelerde Büyük Sağlık Sorunları Çıktı
Caen Üniversitesi’nde iki yıl boyunca genetiği değiştirilmiş mısırla beslenen fareler gözlendi.

13 ayın sonunda deney farelerinde sağlık sorunları baş göstermeye başladı. Dişilerde oldukça büyük meme urları oluştu.

Erkeklerde de, urların yanı sıra karaciğer ve böbreklerde anormallikler belirlendi.

Dişilerin Yüzde 70’i Erkeklerin Yarısı Erken Öldü
Mısırla beslenme sürdürülünce dişi farelerin yüzde 70’i erkeklerin de yarısı erken öldü.

Daha önce genetiği değiştirilmiş organizmalarla ilgili çeşitli araştırmalar yapıldığı ve bu tür sonuçlar görülmediği yönünde açıklamalar bulunuyordu. Bu araştırma, bütün bu açıklamaları yalanlar nitelikte.

Araştırma Büyük Şirketlerden Gizlendi
Zaten Fransız ekip, şirketlerin baskısına maruz kalmamak için, araştırmayı büyük bir gizlilik içinde yürütmüş.

Genetik yapılarındaki değişiklik sayesinde parazit ve hastalıklardan etkilenmeyip yüksek verim ve dayanıklılığa sahip olduğu belirtilen GDO esaslı tohumlar, mısırdan soya ve pamukta, giderek daha fazla üründe kullanılıyor.

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

GDO’lu Gıdalar ve Kanser Tehlikesi - -


sitemap -- sitemap

banner