■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Herkes İçin Sağlık İzmir’e Çok Uygun

Yazının Tam Başlığı: Herkes İçin Sağlık İzmir’e Çok Uygun

Herkes İçin Sağlık İzmir’e Çok Uygun

Fransa’nın başkenti Paris’te EXPO 2020 adayını belirleyecek Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) delegeleri için Türk rezidansında bir resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, delegelerden İzmir için destek istedi.

EXPO 2020’yi kazanacak adayın belirleneceği 27 Kasım’da yapılacak oylama öncesi Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) delegelerine Paris’teki Türk rezidansında bir resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona, Uluslararası Enerji Ajansı Bakanlar Toplantısı’na katılmak için Paris’te bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın yanı sıra İzmir Valisi Mustafa Toprak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu başkanlığındaki İzmir heyeti, Paris Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu, OECD Nezdinde Daimi Temsilci Büyükelçi Mithat Rende, Başkonsolos Turgut Kural, BIE delegeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, burada yaptığı konuşmada delegelerden EXPO 2020’yi İzmir’in kazanması için destek istedi. “Sizlerle bir arada bulunduğumuz bu ortamın uğur getireceğine inanarak, bundan sonraki buluşmamızın İzmir’de olacağına inanıyorum.” diyen Bakan Yıldız, ” Çok az oy farkıyla kaybedilen EXPO 2015’i, EXPO 2020 olarak İzmir’e kazandırmayı amaçlıyoruz. EXPO 2020 adaylığının ana teması olarak ‘Daha iyi bir dünya için yeni yollar ve herkes için sağlık’ fikrinden yola çıkılmıştır. Son derece insani olan bir sağlık başlığı EXPO’da ilk defa düşünülmüştür. İzmir 2020’de çok daha farklı ilke imza atılacak” diye konuştu.

Türkiye’nin 2016’da Dünya Enerji Kongresi’ne, 2017’de ise Dünya Petrol Kongresi’ne ev sahipliği yapacağını söyleyen Bakan Yıldız “Uluslararası kongrelerde son derece deneyimliyiz. İster kamu isterse özel sektör eliyle bu tür organizasyonları başarıyla yerine getirebilecek konumdayız. Bütün bu tecrübelere sahip olduğumuzu yerinde göstermek için sizi İzmir’e davet ediyoruz. Son 11 yıl içinde özellikle entelektüel bir dönüşüme sahne olan ülkemizde 2015’de G20 ev sahipliği yapılacaktır” dedi.

İzmir’in, yenilenebilir enerji kaynaklarıyla rüzgarın, jeotermal kaynaklarıyla da sağlık merkezi haline geldiğini söyleyen Yıldız, “İzmir’in jeo stratejik konumu ve lojistik üstünlüğü doğal bir avantajdır. İzmir’den üç kıtaya ve 48 ülkeye 1,5 milyar insanın bulunduğu bir destinasyona 3 saatlik mesafededir” diye konuştu.

Herkes için sağlık temasının boş yere seçilmediğini ifade eden Yıldız, 85 bin konutun jeotermal enerji ile ısındığını 80 bin konutun da elektriğinin bu kaynaklardan sağlandığı söyledi. Yapılan yeni projelerle bu sayıları daha da artırmayı düşündüklerini belirten Bakan Yıldız, “Herkes için sağlık İzmir’e çok uygun” dedi.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Herkes İçin Sağlık İzmir’e Çok Uygun - -


sitemap -- sitemap

banner