■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kanser Tedavisi İle İlgili Yeni Bir Adım

Yazının Tam Başlığı: Kanser Tedavisi İle İlgili Yeni Bir Adım
Doktorlar, doktor, sağlık haberi, açıklama

Kanser Tedavisi İle İlgili Yeni Bir Adım

Kanserle mücadelede bilim insanları yeni bir adım attı.

Dünyada en çok ölüme neden olan hastalıklar arasında ikinci sırada yer alan kanserle mücadelede yeni adım.

Amerikalı bilim insanları çocuklarda kansere yeni tedavi yöntemlerinin bulunmasına yönelik dünyanın en geniş genetik veri tabanını oluşturdu.
Amerika Birleşik Devletleri’nde bilim insanları hastaların kanserli ve normal hücreleri arasındaki farkı bularak en ölümcül çocuk kanserlerinin nedenlerini ortaya çıkarmayı planlıyor.

Bu amaçla geliştirilen projede, 260 hastanın Genom haritalarının tamamı yer aldı.

“Nature Genetics” adlı dergide yayınlanan araştırma daha şimdiden nadir rastlanan bir göz kanseri çeşidi olan retinoblastoma için yeni tedavi geliştirilmesini sağladı.

Washington Üniversitesi Tıp Fakültesi Genom Enstitüsü’nün yürüttüğü çalışma sayesinde birçok hastanın kanser hücrelerindeki gizli değişimler gözlemlendi.

İngiltere’deki Kanser Araştırma Merkezi de yakın zamanda Uluslararası Genom Konsorsiyumu çatısı altında benzer yetişkinlerdeki prostat ve yemek borusu kanserlerine incelemeye aldı.

Dünyada her yıl 12 milyon kişi kansere yakalanıyor. 2030’da 26 milyon yeni kanser vakası öngörülüyor.

Çocukluk döneminde kansere yakalanma riski 500’de 1 civarında. Ancak çocukların hücreleri daha hızlı çoğaldığı için kanserli hücreler de hızla çoğalıyor, hastalık daha hızlı ilerliyor.

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kanser Tedavisi İle İlgili Yeni Bir Adım - -


sitemap -- sitemap

banner