■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kurbağa ile Guatr Tedavisi

Yazının Tam Başlığı: Kurbağa ile Guatr Tedavisi
Kurbağa ile guatr tedavisi

Kurbağa ile Guatr Tedavisi

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de özel bir klinikte guatr hastaları kurbağa ile tedavi ediliyor.

Söz konusu kliniğin gastroenteroloji bölümünde çalışan Sahip Aliyev, guatr hastalarının hastalıklı bölgelerine kurbağa yerleştirilerek tedavi edebildiğini iddia ediyor.

Kurbağa ile tedavi metodunu 25 yılı aşkın bir süredir uyguladığını ve çok başarılı sonuçlar aldığını bildiren Aliyev, uyguladığı metodu Bulgaristan’da öğrendiğini söyledi. İlk hastasının eşi olduğunu bildiren Aliyev, ”İlk başlarda sadece yakın çevrem benim kurbağalarımdan istifade ediyordu. Artık dünyanın bir çok yerinden hatta Rusya’dan Türkiye’den hastalarım var.” dedi.

Her kurbağanın tedavi için kullanılamayacağını belirten Aliyev, kendisinin kullandığı kurbağaların özel olduğunu, onları çeşitli otlarla beslediğini ve tatlı su kurbağası olduğunu söyledi.

Tedavi sürecinin yaklaşık 1 buçuk saatlik 3 seanstan oluştuğunu bildiren Aliyev, ”Hastanın guatr olan boyun bölgesine koyduğumuz kurbağa hastalıklı bölgeyi hemen tespit ederek kendisine doğru vakumluyor bu sayede tedavi gerçekleşiyor.” dedi.

Uyguladıkları metodu tıbbın teknolojik imkanlarıyla desteklediklerini belirten Sahip Aliyev, öncelikle hastanın ultrasonla hastalıklı bölgenin durumu hakkında bilgi edindiklerini, daha sonra ise kurbağa tedavisine başladıklarını söyledi.

Kurbağa tedavisinden sonra hastanın her aşamasının ultrasonla takip edildiğini bildiren Aliyev, ”Sadece guatr değil kötü huylu kanser dışında lenf bezesi, tükürük bezesi gibi vücutta bulunan her türlü şişliği kurbağa metoduyla tedavi edebiliyoruz.” diye iddia etti.

Aliyev ameliyat olan guatr hastalarının tekrar bu hastalığa yakalanma riski olduğunu hatırlatarak, kurbağa metodu ile tedavi olan insanların tekrar aynı hastalığa yakalanmalarının neredeyse imkansız olduğunu savunuyor.

Kurbağa tedavisi olan guatr hastası Seyithanım Ehedova, tedavi sırasında ve sonrasında yaşadığı durumu anlattı. Ehedova, boynuna kurbağanın koyulmasından sonra baş ve boynunda çeşitli ağrıların olduğunu söyledi. Kurbağanın boğazını vakumladığını hissettiğini bildiren Ehedova, seanstan sonra kendisini daha rahat hissettiğini ifade etti. Ehedova tedavi uygulanan bölgenin yapılan işlemlerden sonra biraz hassaslaştığını hatta hafif kulak ve boğaz ağrıları olduğunu, bu durumun da kısa sürede geçtiğini söyledi.

Kurbağa ile Guatr Tedavisi İçin İlgili Aramalar

kurbağa, kurbağa tedavisi, guatr, guatr hastalığı, guatra iyi gelen kurbağa, önleyici, doğal, alternatif tıp


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kurbağa ile Guatr Tedavisi - -


sitemap -- sitemap

banner