■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi Nedir?

Yazının Tam Başlığı: Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi Nedir?
mobilizm otomobil sistemi, ailecesaglik.com

Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi Nedir?

Dünyada bir süredir uygulanmakta olan ve başarılı etkileri görülen Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi sistemi, şimdi de Türkiye’de…

“Trafikte daha az araç, daha az karbon salınımı, daha az otopark, daha az yol, daha az trafik, daha çok yeşil alan, daha çok çocuk parkı” gibi sloganlarla tanıtımına başlanan Mobilizm otomobil edinme sistemi, gerçekten yararlı görünüyor.

Ancak, apartmana ortak bir televizyon anteni takmayacak kadar bireyci olan toplumumuzda, böyle projelerin başarı kazanıp yayılması için, dünyanın diğer ülkelerinde olduğundan çok daha fazla çaba gerekiyor.

Sistemin tanıtımında kullanılan “Akıllı Hareket” sözü de yanlış değil; ama dediğimiz gibi, bizim “akıllı hareket”te bulunmamız biraz zor, sanki…

Belli de olmaz, umutsuz olmak yerine bu tür sistemleri desteklemek gerekir diye düşündüğümüz için, burada duyurmak istedik.

Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için, BURAYA tıklayarak, açıklamaları okuyabilir ve tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

.

İlgili Aramalar:

mobilizm nedir, mobilizm sistemi nedir, otomobil edinme yolları, otomobil satın almanın kolay bir yolu yok mu, ortak kurbana girmek gibi ortak arabaya girilir mi, mobilizm sisteminin faydaları avantajları neler, mobilizm araba edinme sistemi hakkında bilgi, otomobil almak ve mobilizm sistemi

 

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi Nedir? - -


2 Yorum

  1. otomobil-2014

    16 Mart 2014 at 07:50

    Mobilizm Otomobil Edinme Sistemi… Çok güzelmiş. Umarım yaygınlaşır.

  2. Hayri, otomobil tutkunu

    20 Mart 2014 at 12:57

    Otomobil edinmek için akıllaca bir yol, bence. Ama bizim millet akıllıca olan şeylere ilgi duyar mı, bilemiyorum. _

sitemap -- sitemap

banner