■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Otohemoterapi (İnsanın Kendi Kanı ile Tedavisi)

Yazının Tam Başlığı: Otohemoterapi (İnsanın Kendi Kanı ile Tedavisi)
Otohemoterapi

Otohemoterapi Nedir?

Otohemoterapi, insanın kendi kanı ile tedavisi anlamına gelmektedir. Dünyanın birçok üst seviyedeki laboratuarlarında, tıp merkezlerinde bu konuyla ilgili bilimsel çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

Ülkemizde ise bireysel çalışmalarla dışında bir çalışma yoktur. Bu çalışmayı yapmanın en zorlu kısmı konuyla alakalı yerli bir kaynak olmayışıdır. 70’lı yıllardan beri Türkiye’de uygulanan bir tedavi şeklidir.

Bu tedavi hastalıkların antibiyotiklerle tedavi edilemeyen iltihaplı cilt hastalıklarında kullanılabilir. Bu yöntemle hastayı kendi kanıyla tedavi etmek mümkündür.

Otohemoterapi Bu Otohemoterapi tedavi yöntemi doğal tedavi seçeneklerini tercih eden doktorlar tarafından kullanılır.

Otohemoterapi Nasıl Uygulanır?

Bir enjektör yardımıyla hastanın kolunun damarından 5-10 miligram kan alınır. Alınan bu kan herhangi bir ilaçmış gibi hastanın kaslarına enjekte edilir. Enjekte edilen kan kasların etrafındaki dokulara etki yapar. Bünye bu etkiyi saf dışı etmeyi uygun görür. Vücudun savunma elemanları uyarılmış olup bağışıklık sisteminin güçlenmesi sağlanır. Bu tedavi 6 ya da 10 enjeksiyon ile yapılır. Otohemoterapi uygulaması bu şekilde olmaktadır.

Otohemoterapinin Diğer Tedavilerden Üstünlüğü

Dünya genelinde yaygın olması ve geniş çaplı bir araştırma yapılması önemlidir. Bu sayısız çalışmayla tedavinin sayısız etkinliği olduğunun kanıtlanmış olması otohemoterapinin farklılığıdır.

Bu tedavi genellikle bütün hastalıklarda korkmadan uygulanabilir. Yan etkisinin olmaması bu tedaviyi gözde hale getiriyor. Erişilmesi ve uygulaması kolay bir tedavi şeklidir. Hamilelik, yaş, cinsiyet, sigara ya da alkol gibi alışkanlıklarda sınırlama olmaması iyi yanlarındandır. Uzun ilaç kullanım derdinden hasta kurtarması bu tedaviyi öne çıkaran nedenlerden. Maliyetinin ekonomik olması da üstün kılan bir sebeptir.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, kendi kanı ile tedavi şekli, otohemoterapi, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Otohemoterapi (İnsanın Kendi Kanı ile Tedavisi) - -


sitemap -- sitemap

banner