■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Trafik Sağlığı Olumsuz Etkiliyor

Yazının Tam Başlığı: Trafik Sağlığı Olumsuz Etkiliyor
Trafik stresi, yolculuk, otomobil

Trafik Sağlığı Olumsuz Etkiliyor

Trafik Sağlığı Bozuyor. Trafikte geçirilen uzun saatler, kilo ve tansiyon sorununa yol açıyor.

Amerika’da araştırma sonuçları uzun süre trafikte kalanların, vücutlarında yağlanmayla birlikte yüksek tansiyon problemlerinin arttığını ortaya koydu.

Amerikalı uzmanlar, sebep olarak, trafikte sürücülerin araçlarında geçirdiği uzun saatleri ve egzersiz yapma olasılığının azalmasını gösteriyor.

Araştırma, sağlık problemi olmayan 4 bin 300 kişinin araçlarıyla ise giderken harcadıkları süre ve mesafeyi masaya yatırdı.

Günde 15 kilometreyi aşan yolculuk yapanlarda risk daha yüksek olmak üzere, uzun yolculuk yapan kişilerin az zaman harcayanlara oranla daha yetersiz egzersiz yaptığı ortaya çıktı.

Bu kişiler, yeterli spor yapamıyor, sağlıksız besleniyor ve beden kitle endeksleri yükselirken, bel çevreleri kalınlaşıyor ve tabi ki tansiyon sorunları başgösteriyor.

Uzmanlar çözüm olarak, sadece eve yakın bir işte çalışmanın yetmeyeceğini, işyerinde asansör yerine merdiven kullanmak, her fırsatta yürümek gibi önlemlerin işe yarayabileceğine dikkat çekiyor.

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Trafik Sağlığı Olumsuz Etkiliyor - -


sitemap -- sitemap

banner