■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Mikrofiber Twist – Baş Havlusu — Hem sağlık, hem de güzellik için

Yazının Tam Başlığı: Mikrofiber Twist – Baş Havlusu — Hem sağlık, hem de güzellik için
mikrofiber baş havlusu ailecesaglik.com

Mikrofiber Twist denedik, tavsiye ediyoruz:

Mikrofiber Twist Baş Havlusu, kaliteli ve sağlıklı MİKROFİBER yapısı sayesinde, aynı boyutlardaki normal bir havludan 10 kat daha fazla su emiyor. Kurulamada gördüğümüz en önemli özelliği, HIZLI kurulaması… Kullanırken, insan gerçekten şaşırıyor. Mikrofiber Twist sihir gibi birşey…

Mikrofiber Twist yüzde 100 pamuk, ama diğer havlular gibi kalın değil, ince ve hafif bir baş havlusu… Başınızda bir baş havlusu olduğunu hemen unutabilirsiniz.

Mikrofiber Twist’in Mikrofiber özelliğine ek olarak, özel ŞEKLİ de kullanımını çok kolaylaştırıyor. Banyodan çıkınca, saça uygulanan ilk basit kurulama hareketlerinden sonra, ıslaklığı emmeye devam etmesi için, baş havlusu olarak saçınızda biraz daha kalmasını istediğinizde, bunu çok kolaylaştıran bir şekli var. mikrofiber twist baş havlusu, genişten inceye doğru, gittikçe daralan dizaynı sayesinde, başa mükemmel uyum sağlıyor.

Saçınızı saran şekilde, kaymadan kalması için, kıvırıp üstten iliklenen sistemiyle saçta kaymadan, sabit duruyor. Mikrofiber baş havlusu, gerçekten çok rahat kullanımlı, fonksiyonel bir ürün…  Mikrofiber baş havlusu, banyodan sonra, saçları kurutmada, boyamada, duşta, saunada, güneşten korunmada, saçı biçimlendirmede vb. kullanılabilir.

Mikrofiber Twist’in taklitleri hemen yayılmış

Mikrofiber Twist Baş Havlusu, biz aldığımızda fiyatı 13,85 lira idi, değiştiğini sanmıyorum.

Bu arada, piyasada bolca taklitleri var. Bu mikrofiber baş havlusu ürününün boyutları, iyi bir kurulama için çok iyi ayarlanmış. Gereksizce büyük değil, gerektiğinden daha küçük de değil. Piyasada 1-2 lira daha ucuza satılan taklitleri ise, neredeyse bunun yarısı boyunda…

—-

Hem sağlık, hem de güzellik için Mikrofiber

mikrofiber Peki, bütün bu özellikleri ile, çok iyi bir SAĞLIK ÜRÜNÜ olduğu besbelli olan mikrofiber baş havlusunu, neden sitemizin GÜZELLİK ÜRÜNLERİ bölümünde de tavsiye ediyoruz?.. Bunu soracağınızı biliyorum.

Şunun için: Mikrofiber baş havlusu kullanmaya başlayınca, saçlarınız saç kurutma makinesinin yakıcı, öldürücü etkisinden kurtuluyor. Çok zorunlu bazı şekillendirmeler dışında, fön makinesini kullanmanıza gerek kalmıyor. Böylece saçlar capcanlı, sağlıklı ve GÜZEL kalıyor.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Mikrofiber Twist – Baş Havlusu — Hem sağlık, hem de güzellik için - -


3 Yorum

 1. Sinem Okur

  27 Mayıs 2013 at 22:50

  Ben de bu mikrofiber ürünü aldım ve kullanıyorum. Çok kullanışlı tavsiye ederim.

 2. Leyla

  17 Mayıs 2014 at 11:09

  Mikrofiber baş havlusunu ben de tavsiye ederim. Saç kurutma makinesini ne kadar az kullansak, o kadar iyidir. Bu saç kurulama havlusu da bunu sağlıyor. Özellikle çocuk baş kurulama havlusu olarak, çok faydalı. Çocuklarda üşütmeden saçın hızlı kuruması önemli, bunun için çocuklarda saç kurutma makinesi de kullanamayacağımıza göre, mikrofiber kurulama havlusu harika. _

 3. Şerife

  18 Mayıs 2014 at 02:15

  Mikrofiber baş havlusu, gerçekten diğer havlulardan daha emici. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. Saç havlusu olarak, bundan başka bir saç kurulama havlusu kullanmam. _

sitemap -- sitemap

banner