Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

AileceSaglik.com sitesinin ziyaretçileri, bu sayfada yer alan kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesinde herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

AileceSaglik.com’da yer alan bilgiler, makaleler, fotoğraflar, grafik ve diğer tüm bilgiler herhangi bir sağlık koşulu için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamaktadır ve bu amaçlarla kullanılmamalıdır. Sitede yer alan tüm yazılı ve görsel bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. AileceSaglik.com’da yer verilen bir yazı, makale, grafik, fotoğraf ya da yorum nedeniyle yaşanabilecek sağlık sorunlarından, meydana gelebilecek şikâyetlerden, oluşabilecek risklerden AileceSaglik.com sorumlu değildir.

Site ziyaretçileri, sitede bulunan yazılı ve görsel bilgileri nasıl kullanacakları konusunda, riskler kendilerine ait olmak üzere tamamen özgürdür ve tüm sorumluluk kendilerindedir.

AileceSaglik.com’da yer verilen bilgilerin kullanımı, kullanıcı tarafından yorumlanması ve alınacak sonuçlar kullanıcıya aittir.

AileceSaglik.com kullanıcıları, sitenin bilgilendirme amaçlı yayınlandığını, sitede bulunan yazı ve görsellerin tıbbi bir öneri sayılmaması gerektiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bir hastalıktan şüpheleniyorsanız, genel sağlık koşullarınızda olumsuz gelişmeler varsa, hasta olup olmadığınızı ve hastalığınızın ne olduğunu öğrenebilmek için mutlaka bir doktora gitmeli ve eğer bir rahatsızlığınız varsa uzman önerileri ile tedavi sürecini başlatmalısınız.

Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulan durumlarda derhal bir sağlık kuruluşuna giderek doktorla irtibata geçilmeli ya da 112 Acil Yardım Hattı aranmalıdır.

AileceSaglik.com’da ziyaretçilerin yazılara yaptığı yorumlar, eklediği yazılar, paylaştığı bilgiler ve fotoğraflar, bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır. Sitemiz kullanıcılar tarafından oluşturulan yorum ve diğer içeriklerden sorumlu değildir. Bu yorumların neden olabileceği olası şikâyetlerden AileceSaglik.com sorumlu tutulamaz. Tavsiyemiz bu yorumlarda yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce bir sağlık uzmanına danışılması yönündedir.

Site üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında AileceSaglik.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.

AileceSaglik.com, işbu site ve site uzantılarında bulunan her tür hizmet, ürün, reklâm, tanıtım, uyarı ve siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri, önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme; siteyi ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, sitede yayınlanmayla yürürlüğe girer.

AileceSaglik.com’da paylaşılan bilgiler, yorum formuna yazılan isimler, kamu ile paylaşılır. Bu bilgileri paylaşanlar, paylaştıkları bilgilerin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Yorum bölümüne diğer kullanıcılar tarafından eklenmiş bağlantılara tıklanması nedeniyle oluşabilecek problemlerden AileceSaglik.com sorumlu değildir.

Yukarıda yer alan, AileceSaglik.com kullanım koşullarının tüm site ziyaretçileri tarafından okunduğu ve kullanım koşullarına uyulacağı kabul edilmektedir.

Lütfen burada yazan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık sorununda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidin.


Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık bilgileri, yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır; sağlık kurumlarından ve kitaplardan derlenmiştir. Bu bilgiler herhangi bir sağlık sorunu için teşhis ve tedavi niteliği taşımamaktadır ve zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizde tavsiye edilen sağlık destek ürünleri asla ilâç değildir, ilâcın yerini alması için önerilmemiştir. Sitemizi ziyaret eden, yazıları okuyan, yorum yazan kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.


YORUMLAR:
AileceSaglik.com sitesindeki yazılara yorum yazarken, soyadınızı yazmanız gerekmez. Adınız ve email adresiniz yeterlidir. Yorumlarda kullanılacak dil, gramere ve genel ahlâk kurallarına uygun olmalıdır.

Sitemizdeki yazılara gönderilen yorumlar, editör onayından sonra yayımlanır. Yayımlanma öncesinde yorumların özüne dokunmadan, sitenin kalite standardına uygunluk için, gramer açısından bir düzeltme gerekiyorsa, bu düzenleme ve düzeltme yapılır. Ayrıca, siteye hiçbir katkısı olmayan, “sağol”, “güzelmiş” gibi kısa yorumlar yayımlanmaz. İlgili sayfanın içeriğine bir katkı sağlayan yorumlara öncelik verilir. Yorumların içindeki internet bağlantıları da, eğer diğer kullanıcılar için yararlı olacaksa, silinmeden yayımlanır. Yorumların editör çalışması ve onay süreci, 1 saat ile 24 saat arasında değişir.

Sitemiz, Türk dilinin düzgün ve doğru kullanılması konusunda duyarlı ve iddialıdır. Bu nedenle, eğer sitedeki yazılarda gözden kaçmış bir gramer hatası görürseniz, ilgili yazının altına yorum olarak ekleyeceğiniz uyarılar bizi mutlu edecektir.
.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*