■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Soslu Levrek Tarifi

Yazının Tam Başlığı: Soslu Levrek Tarifi
Soslu Levrek Tarifi

Hemen kolayca hazırlayabileceğiniz soslu levrek tarifi. Bol soslu bir levrek bu akşam yemeği için güzel olacaktır. Denemenizi tavsiye ediyorum.

Levrek balığı, deniz levreği, tatlı su levreği ve kaya levreği olarak çeşitli türlere sahiptir. Bu türlerin hepsi lezzetlidir ama deniz levreğinin lezzet açısından yeri ayrıdır. Levrek için bildiğiniz pişirme yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Levrek her türlü pişirilebilir. Levreğin ızgarası da çok lezzetli olur.

Biz bu tarifimizde levreği bol sosa bulayıp fırında pişirme yöntemini sizinle paylaştık.

Soslu Levrek Tarifi Malzemeleri:

  • 1 tane yarım kiloluk levrek
  • 4-5 diş sarımsak
  • Yarım çay bardağı su
  • 1 çorba kaşığı biber salçası
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 1 çay kaşığı pul biber

Soslu Levrek Tarifi Yapılışı:

  1. Öncelikle salça, sarımsak ve baharatları su ile güzelce karıştırıp sosumuzu hazırlayalım.
  2. Kelebek biçiminde hazırlanmış olan levrek balığı yağlı kağıt üstüne alalım ve güzelce soslayalım.
  3. Yağlı kağıtla üzerini kapatarak fırında yarım saat kadar pişirelim ve sıcak servis edelim.

Soslu Levrek Tarifi Afiyet olsun.

Soslu Levrek Tarifi

—————————

Sebzeli Levrek Izgara Tarifi İçin Gelen Aramalar

balık pişirme, ızgara balık, levrek, levrek ızgara, Sebzeli Levrek Izgara, soslu levrek tarifi


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Soslu Levrek Tarifi - -


sitemap -- sitemap

banner